2737
2739
عنوان

باردار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 49 پست

فقط ارامش ارامش ارامش هیچی دیگه حاملتون نمیکنه قربون همتون برم . فقط بیخیال باشین هر ماه که روزارو بشمرین و منتظر باشین احتمالش کمه همون ماهی که یادتون بره حامله میشین . قول شرف میدم فقط بیخیال باشین اصلا هم برا رابطه با همسرتون به چشم اقدام نگاه نکنین ازش لذت ببرین اون لذت باعث ترش هورمون ارام بخش میشه و احتمال بارداریتون بالا میره

خداروشکر
این روزا موعد پریودمه امیدوارم که اینبار دیگه حامله بشم دعام کنین برام

عزیزم اگه این ماه باردار نشدی که انشالله میشی وقتو مثل من سه سال حروم نکن داروهای عالی بده به همسرت و باید بکوب تو 70 روز به همسرت برسی کاش قبلا بات اشنا شده بودم چون پارسال پاسیز فصل انار و به بود حالا هم  دیر نشده تعدادش ضعیفه حرکتشون یا مورفوش؟؟؟

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یک پا دکتر شدی ها😁

من الان نمیتونم کامل قرص ها و تقویتا هایی رو که بعد سه سال مشکل مارو حل کرد اینجا بگم بقیشون در دسترسن همیشه اما دو تا مورد که اب انار و به بود دیگه الان نیست دوست دارم تمام کازایی که کردمو و نتیجه گرفتم به همه بگم چون سه سال ناامیدی محض و دکترا جوابت کنن و هر ماه گریه و وو فقط ما منتظرا میدونیم گذاشتم یه روز تاپیک بزنم و به همه بگم 

2738
تعداد و سرعتش کمه

خوب ازمایشگاه ناباروری دادید یا نه معمولی؟ و لطفا رنج عدد هاشو بهم بگید و مورفوشو هم بهم بگید 

من شوهرم یک‌مشکل بی ربط داشت . فشارش بالا بود طبعش‌گرم 

اسپرما ار گرمای زیاد بدنش ناقص میشدن . در این زمینه خیلی دیگه مهارت دارم . حتما به عرق کردن های شوهراتون دقت کنین . نشونه های واضح داره

خداروشکر
من همسرم خداروشکر مشکلی نداره

خداروشکر چو ن متوجه شدم مشکل مردا خیلی دیر حل میشه من هنوزم میگم که میگم اول از همه معجزه بوده  قربون خدا برم اول باید اون بخواد بقیه مسیرهای درستم میزاره جلو پات 

من شوهرم یک‌مشکل بی ربط داشت . فشارش بالا بود طبعش‌گرم   اسپرما ار گرمای زیاد بدنش ناقص م ...

این هم یه مورده بچه ها طبع مردا باید گرم باشه اما دمای بیرونی بدنشون مثل بیضه هارو باید همیشه خنک نگه دارن چون گرما میزنه نابود میکنه برا همین تو پاییز زمستون اسپرمهای با کیفیت تری ساخته میشن تا تابستون گه کلا افتضاحه وضعیت اسپرم