2733
2734

من پنجم تموم شده وارد شش شدم بعضی وقتا تحرک کوچولوم زیاده ولی گاهی کم لگد می زنه شماها تو این ماه ها چجوری بودین یا هستین

يه سوالي هم كه من داشتم از هفته چند حركات جنين از روي شكم مشخص ميشه

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم اینجوریم حرکاتش زیاد نیست گاهی خوب میزنه گاهی اصلا نمیزنه

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔
يه سوالي هم كه من داشتم از هفته چند حركات جنين از روي شكم مشخص ميشه

هفته 20 بعد

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2740
من الان رفتم تو ماه هفت ماشالله تکوناش محکمه

برا منم تکوناش محکمه ولی زیاد نیست. میگن ساعتی 5 بار باید تکون بخوره ولی من تو کل روزی 3 یا 4 بار تکون میخوره اونم به مدت ربع ساعت یا نیم ساعت. به نظرت طبیعیه؟

منم اینجوریم حرکاتش زیاد نیست گاهی خوب میزنه گاهی اصلا نمیزنه

منم نی نی ناگهانی اومد امضاتو خوندم هنوز تو شوکم

غم روزی مخور برهم نزن اوراق دفتررا.....که یزدان قبل طفل پرکند پستان مادر را .....
برا منم تکوناش محکمه ولی زیاد نیست. میگن ساعتی 5 بار باید تکون بخوره ولی من تو کل روزی 3 یا 4 بار تک ...

والا من توجه نکردم ولی خوب تکون میخوره زیاد خودتو درگیرنکن ک وسواس بشی

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤

تقریبا دوهفته پیش نگران شدم و رفتم ی ماما با دستگاه صدای ضربان قلبشو شنید و برام گذاشت. بعدشم گفت تا هفته ی ۲۸ اصلااااا نگران تحرکش نباش. حتا اگه تا ۴ ۵ روزم حس نکردی. کسی بوده دکترش یا ماما بهش در این مورد اطلاعاتی داده باشه؟

2706