2733
2734
عنوان

تو پنج ماهگی جنین چقدر تکون میخوره و چه وقتایی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10059 بازدید | 30 پست

منم از هفته ی ۱۳ تقریبا ی حسی از لرزش هاش تو شکمم داشتم تا اینکه محکم تر شد و لگداشو حس می کنم. الان هفته ی ۲۳ هستم. اما نی نی من تقریبا همیشه لگد می زنه ولی پراکنده. گاهی وقتا ک ساکت ساکته می فهمم خوابیده. بیشترشم موقعی ک غذا یا ی چیز شیرین میخورم فعاااال تره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم از هفته ی ۱۳ تقریبا ی حسی از لرزش هاش تو شکمم داشتم تا اینکه محکم تر شد و لگداشو حس می کنم. الان ...

نینی من قرتیه. به اهنگ خوب جواب میده😆همین که اهنگ میزارم شروع میکنه به تکون خوردن. فکر کن تو عید کلی هزینه کردم رفتم کنسرت. از بس تکون خورد تو 10 دقیقه اول بلند شدم اومدم بیرون.

بچه ها شما روی هوش جنینی هم کار میکنین؟ والا نینی من به اهنگ جواب میده ولی به شعری که خودم براش میخونم یا لمس و ضربه به شکمم جواب نمیده. میخوام ببینم هنوز زوده برا جواب دادن یا اینکه نینیم تنبله

واسه  من  خیلی  حرکتش  زیاده  از هفته  دوازدهم  به‌صورت  خفیف  حس کردم  الانم چند روزی  هست  که وقتی  تکون  میخوره  از رو شیکم  مشخص  میشه حرکاتش  شب  ها تو خواب  هم حس  میکنم  نمیدونم  چرا این بچه  آروم  نمیگیره 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
واسه  من  خیلی  حرکتش  زیاده  از هفته  دوازدهم  به‌صورت  خفی ...

آره پسر کوچولوی منم بعضی شبا شورشو در میاره دیگه انگار خوابش نمیاد لگد میزنه میگه پاشو مادر جان بریم بازی کنیم😂

منم نی نی ناگهانی اومد امضاتو خوندم هنوز تو شوکم

عه چرا؟؟ خودم تازه از شوک بیرون اومدم😂

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔
بچه دومه بدون هیچ برنامه ریزی اومد بچه اولم۶سالشه

اختلاف سنیشون که خوبه😍انشاالله که خیره

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔
2706