2737
2734
محصولشون شوشه تقریبا سرخه ولی آب نگرفتشون این بارونا که زده بهشون محصولشونو مریض کرده

باز خداروشکر سیل اذیت نکرده... آفت ایشالله با سم پاشی و کود تقویتی جبران میشه.. بنظرم تند تند برو بهشون سر بزن دلداریشون بده... امسال همه کشاورزهای این چند استان درگیر سیل زمین هاشون با محصولشون داغون شده... الهی بمیرم امروز یه کلیپ دیدیم ۲ تا پیرمرد باهم از غصه گریه میکردن  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باز خداروشکر سیل اذیت نکرده... آفت ایشالله با سم پاشی و کود تقویتی جبران میشه.. بنظرم تند تند برو به ...

ممنون گلم واله بابام یه کم امیدوار بود گفت اگه بارون نزنه ممکنه بهتر شن بقول شما با سم و کود ولی دوباره بارون اعلام کرده نمیزاره کمی جون بگیرن

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2728
خدا هم سر لج. داره. با ما... امضات واقعا داره به حقیقت تبدیل میشه    

نمیشه کفر گفت ولی انگار باید بگیم خدایا غلط کردیم همون خشکسالی بهتره 😐

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
زاینده رود یعنی با اینهمه بارندگی احیا نشد

الان آبی که تو سی سه پل و بقیه جاها جریان داره خیلی کمه . خیلی زیاد بارندگی نبود . البته خدارو شکر خوب بودا ولی نه اون حدی که کامل احیا بشه

سد کرخه خوزستان تهدید میکنه؟

اره گلم الان این سیل که روستاییا داره غرق میکنه به خاطر خروجی سدها هست وضعیت کرخه خیلی خطرناک شده اگه خدایی نکرده بشکنه تمام شهرهای اطراف با سیلی به مراتب وحشتناک تر از سیل خرم اباد و پلدختر مواجه میشن ممکنه فاجعه رخ بده برای همین دیروز 6شهر تخلیه کردن ولی خطر سد کرخه برای کل خوزستان نیست بیشتر از سد دز میترسن اونه که اگه اتفاقی بیوفته ممکنه کل خوزستان و حتی شهرهای عراق که مجاور ایران هستن بره زیر اب 

در کل انشالله اتفاقی نیوفته چون همین الان هم روستاییان در وضعیت فاجعه باری هستن

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2738