2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد این سیل و اینا کمبود میوه جات و غیره رو باید پشت سر گداشت با این همه محصولات کشاورزی ک از بین رف ...

همون سیل ببرمون بهتره تا از قحطی و گرونی بمیریم

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
2728
چی کشت میکنن عزیزم؟

گوجه و خیار ولی گوجشون خیلی اذیت شده الهی بمیرم براشون بقران خیلی زحمت میکشن شب تا صبح صبح تا شب .بچه ها خاهش میکنم هر کی پستم رو دید اگه میتونه نفری هر چند تا تونستن صلوات بفرستن براشون ممنونم مهربونا😭😭😢😢😢

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2740
گلم فرق نمیکنه آین آبها استانا بالا میان پشت سدکرخه و دز اینام آبو باز میکنن مردمو اب میبره

اره :(منم فق منطقه بارشهارو گفتم  وگرنه از بی مسئولیتی اینا حتی جاهای ک بارون زیادیم ندارم سیل میبره  

ن ندیدیم خدای من ،اینا همش میگن وضعیت گل و بلبله اخبار رسمی منتشر نمیکنن

سد دز کنترله ولی سد کرخه بچه ها رفتن اونجا فیلم فرستادن چند ساعت پیش سرریز شده نیروگاهش خاموش کردن برای اینکه توربین ها خورده نشه و اتفاقی نیوفته

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2706