2737
2739
عنوان

چالش کاهش وزن

| مشاهده متن کامل بحث + 1042 بازدید | 72 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کاهشش تو ۱۴ روز چقدره؟

با توجه به بدن هر کس متفاوته و اینکه ورزش هم بکنی با رژیم یا خیر . این رژیم برا افراد سالمه . 

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
2740
با توجه به بدن هر کس متفاوته و اینکه ورزش هم بکنی با رژیم یا خیر . این رژیم برا افراد سالمه . 

خوبه منم ۳ هفته با کم خوردن بیشتر میوه خوردن از ۷۱ رسیدم به ۶۴/۵تو ایام عید ۱ کیلو اضاف کردم

وزن اولیه ۶۹. وزن هدف ۵۸  
من دوست دارم برسم به 75. ولی شوهرم راضی نیست میگه الان خیلی خوبی. یا خواهرام میگن استخونات درشت و پر ...

کم کن ولی نه زیاد 

نه اراده دارم  فوق العاده هم  پرخوری عصبی  دارم  خدایا دارم از غصه می میرم   ...

چای سبز و به لیمو پرخوری عصبی رو کم میکنه منم مثل شما بودم امتحان کن خوبه 

خوبه منم ۳ هفته با کم خوردن بیشتر میوه خوردن از ۷۱ رسیدم به ۶۴/۵تو ایام عید ۱ کیلو اضاف کردم

افرین چه عالی این دو هفته هم انشاءالله حداقل پنج کیلو کم کنیم

واقعا تو این مدت کم تونستی انقدر کم کنی؟؟؟؟!!!!!چقدر عااااالی میشه بگی چه مقدار میخوردی 

من صبح ها عادت دارم نسکافه میخوردم . میان وعده میوه . ۱ ساعت به ناهار چنتا دونه بادوم زمینی یا بادوم یا کشمش و توت خشک . ناهار مرغ ابپز با سیب زمین و هویج با یکم نون . شبم شام میوه میخوردم . برنج نخوردم 

وزن اولیه ۶۹. وزن هدف ۵۸  
2706