2737
2739
عنوان

گلشیده هستم.(پیرو تاپیک صدف)

3797 بازدید | 177 پست

سلام دوستان گل.پیرو تاپیک دیشب صدف تعدادی از بچه ها به من پیام دادن و درخواست دوستی کردن.من چندان به این محیط آشنا نیستم.اغلب خواننده خاموش هستم.دلم می خواد زندگی های شما ها رو بخونم و با کمک حرفهای شما به دخترم نزدیکتر یشم و در بلوغ و جوانی درکش کنم.

بنابراین اگر سوالی دارید اینجا بپرسید سعی من کنم به حسب دانش و اطلاعات و تجربیاتم کمکتون کنم.فقط اگر دیر پاسخ دادم دلگیر نشین.حتما جوابتون رو خواهم داد.سپاسگزارم ار لطف و محبتتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

درخواست میدن ک براشون چیکار کنی؟

برا تگ کردن باید این @ رو بزاری بعد اسم کاربر رو بنویسین ابی ک شد ینی درست نوشتی

و اینکه اینجا به تگ میگن منشن😁

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
مثلا من نمی دونم الان چند نفر توی این تاپیک حضور دارن.از کجا باید بفهمم؟

روی مشاهده افراد انلاین بزنین میبینین

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
از کجا می تونم دعوتشون کنم به این تاپیک؟با همون تگ کزدن؟

بله

2738

بچه های عزیز وقتی ازدواج می کنید شما لباس همسرتون هستید و همسر جان لباس شماست .

اصل اول به هیچ وجه پیش هیچ کس پشت سر همسرتون حرف نزنید و گله نکنید حتی مادرتون.اگر سوالی دارید از مشاور بپرسید.چون شوهرتون در نظر اونها کوچیک میشه و بعدها که خواهر برادراتون ازدواج گی کنند و احترام می بینند افسوس می خورید که چرا درد دل کرده اید.

اصل بعدی

حفظ حرمت در بدترین شرایط .این به نفع شماست .قرار نیست دو سه سال زندگی کنید.صحبت یک عمر زندگیه.

وقتی اولین بار حرمتها شکسته بشه یک رخنه کوچیک درست میشه و هر بار تکرار میشه این رخنه بزرگ و بزرگتر میشه

به حدی که خودتون توی این رخنه می افتید و داغون می شین

چه جوری؟الان میگم

وقتی شوهرتون به بی ادبی عادت کرد جلوی بچه هم بی احترامتون می کنه و بهد ازین طفل شما هم به حرفتون گوش نمی کنه.

در دوران عقد که محرم شدید به هیچ وجه خودتون رو سبک نکنید و خونه پدر و مادر همسر شب نمونید.شما که چند سال مجردی را صبر کردید این چند ماه را هم دندون رو جیگر بگذارید و دلتون برای خودتون و زندگیتون بسوزه نه تمایلات جنسی همسر .

چون اگر برین بمونید مجبورید صبح با چهره نامرتب برین جلوشون بعد در کارهای منزل اونها وارد بشین.حرفای معنولی بزنید  و....

کم کم سبک می شین و به خودشون اجازه هر کاری رو میدن

من بیش از ا۲ ساله ازدواج کردم اما تا به حال خونه پدر و مادر همسرم نموندم.بقیه جاریها می مونن ،پخت و پز می کنن،ظرف میشورن اما من نه

نه خونشون کار می کنم و نه توقع دارم خونه من کار کنند.اینو به شوهرم هم آروم آروم یاد دادم

روزی که من عروسشون شدم مرای خونشون همه می نشستند و زنها کار میکردن.حالا عید دیدم برادر شوهر مجردم دستکش دستش کرده ظرف می شوره