2733
2734
عنوان

گلشیده هستم.(پیرو تاپیک صدف)

| مشاهده متن کامل بحث + 3797 بازدید | 177 پست

می دونم اغلبتون این کارها رو بلدید و به خودتون هم احترا م می گذارید.اما شاید کسی کم سن و سال باشه و نیاز داشته باشه کسی بهش کمک کنه.

من خودم زخم خورده همین سادگی های خودم هستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول تلفن می زنم احوالش رو می پرسم اما وقتی همسرم خونه است این کار را می کنم.فقط احوالپرسی.اصلا نمی گ ...

سلام عزیزم

واقعا ممنون بخاطر تاپیک عالیت

منم یه سوالی دارم

اگر پدرشوهرتون فوت کرده باشن خدای نکرده و با مادرشوهرتون تو یه ساختمون زندگی کنید و از شما با وجود فرزندان دیگه توقع نگهداری کامل و بودن درکنارشون داشته باشن یا هرشب انتظار داشته باشن یا شما برید پیششون بخوابید یا خودشون بیان منزلتون چه سیاستی رو اتخاذ میکنید؟با توجه به عدم درک مادرشوهر

2728

همه حرفاتونو قبول دارم بیشترشم شبیه رفتارامه فقط همسر من خیلی کمک خانوادم میکنه مثلا خونشونو عوض کردن رفتیم کمکشون اینقد خوب همه جا رو میسابید حالا من چجوری میرم خونشون کمک نکنم؟

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
2740
سلام عزیزم واقعا ممنون بخاطر تاپیک عالیت منم یه سوالی دارم اگر پدرشوهرتون فوت کرده باشن خدای نکرد ...

دقیقا شرایطه منه،منم رک گفتم یا به نوبت همه بهش میرسیم وشبو پیشش میمونیم یا خودشون تنها بمونن عادت کنن حالا نوبتی شده

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
نمیشه یه رسم مسخره ایی دارن یه روز نری دیگه روز بعد اگر رفتی اصلا حرف نمی زنن باهات 

چه قانونهایی

تو زندگی خودت رو داری با قوانین خودش 

محتاج حرف زدنزدنشونی؟حرصم گرفت از کارت

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم