2733
2739
عنوان

نظر سنجی طلاهام+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 24 پست
من كلي چاق شدم ولي مچ دستم همون موند     مادرشوهرمم سر همين كه دستم لاغره و بهش النگو نمي ...

النگو خیلی شیک نیست

همون بهتر که نگرفتن.😁😊☺

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤

کسی نظری نداشت؟.😶😶😶😶😶😶😑

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عوض کن

یک میلیون بزارم روشون ی دستبند در حد عکس اولی میشه؟

2728
النگو خیلی شیک نیست همون بهتر که نگرفتن.😁😊☺

من بقيه طلاهامم استفاده نميكنم، همش خاك ميخورن

ولي اون النگو اگه الان بود، ٢٠ ت طلا هام بيشتر بود

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
خانوما دستبند و گوشواره (عکس آخری رو گفتما) عوضشونکنم ی نیم ست یا دستبند سنگین تر بگیرم؟ ۲۰سالمه

دستبند بگیر مدل خودکاری .من تازگیا بدجور خوشم میاد 

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
یک میلیون بزارم روشون ی دستبند در حد عکس اولی میشه؟

چند گرمه؟

عمم يه انگشتر با وزن بالاتر داد، ٨٠٠ روش گذاشت، ي انگشتر سبكتر برداشت

اينو بفروشي فقط پول وزن طلا بهت ميدن

از اونطرف دستبند جديد برداري كارمزد و ارزش افزوده و ماليات بهش ميخوره

دلشو داري، انجام بده

من دلشو نداشتم

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
چند گرمه؟ عمم يه انگشتر با وزن بالاتر داد، ٨٠٠ روش گذاشت، ي انگشتر سبكتر برداشت اينو بفروشي فقط پو ...

عه

پس نمی ارزه

من کلا اینا رو ۲_۳بار پوشیدم

2740
چند گرمه؟ عمم يه انگشتر با وزن بالاتر داد، ٨٠٠ روش گذاشت، ي انگشتر سبكتر برداشت اينو بفروشي فقط پو ...

گمونم ۶_۷گرم باشن