2737
2739
عنوان

حساسیت به پروتئین گاوی

264 بازدید | 50 پست

کیا بچه هاشون حساسیت داشتن ؟کی خوب شدن ؟ اگه رژیمو رعایت نکنیم چی میشه ؟

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

اگه شیر خشکیه golden goat واسش عالیه

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

خوب شدنش هم به میزانِ حساسیتش بستگی داره. عموماً یکسالگی

میتونه زودتر یا دیرتر هم باشه. دختر خودم ۸ ماهگی خوب شد. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
معمولاً با رفلاکس هم همراهه که اونم تشدید میشه

آره کافیه یه پروتئینی بخوری همش پنیرک بالا میاره

پسرم داشت..تا دوماهو نیم شیرخودمو دادم رعایت هم کردم باز شبو روز نداشتیم دیدیم هم من دارم نابود میشم هم پسرم شیرخشک دادیم مث اب رو اتیش بود لامصب..بعد ۶ ماهگی شیر عادی خورد کاملا خوب شد البته کم کم شیر عادی رو براش شروع کردیم طبق گفته دکترش..ببلاک خورد..اولش پپتی جونیور

وااااا🙁 
خوب شدنش هم به میزانِ حساسیتش بستگی داره. عموماً یکسالگی میتونه زودتر یا دیرتر هم باشه. دختر خودم ۸ ...

دختر من نه ماهشه دیروز عصاره گوشت گوسفند دادم بهش روبرنجش ریختم دوباره اسهال خونی شد از کجا فهمیدی دخترت خوب شده  ؟؟؟

پسرم داشت..تا دوماهو نیم شیرخودمو دادم رعایت هم کردم باز شبو روز نداشتیم دیدیم هم من دارم نابود میشم ...

الان چن وقتشه 

خوب شدنش هم به میزانِ حساسیتش بستگی داره. عموماً یکسالگی میتونه زودتر یا دیرتر هم باشه. دختر خودم ۸ ...

دخترت اگزما هم داشت یا فقط خون بود راستی ببخشین اینو میپرسم خونش همونه که مث نخ قرمزه 

دختر من نه ماهشه دیروز عصاره گوشت گوسفند دادم بهش روبرنجش ریختم دوباره اسهال خونی شد از کجا فهمیدی د ...

خب تحت نظر دکتر که بودیم شش ماهگیش دکترش بهم گفت ماست کم چرب بخورم و ببینم واکنشی داره یا نه. که شکر خدا مشکلی نداشت. گفت تا دو ماه کم کم لبنیات به رژیم غذاییم اضافه کنم. بعدش هم برای خودش به تدریج لبنیات رو شروع کردیم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2706