2733
2734
عنوان

حساسیت به پروتئین گاوی

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 50 پست
پسرم داشت..تا دوماهو نیم شیرخودمو دادم رعایت هم کردم باز شبو روز نداشتیم دیدیم هم من دارم نابود میشم ...

ینی الان شیر گاو هم میتونه بخوره ؟؟

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
دخترت اگزما هم داشت یا فقط خون بود راستی ببخشین اینو میپرسم خونش همونه که مث نخ قرمزه 

خون نداشت اصلاً. فقط اگزما و رفلاکس. از ۲۶ روزگیش رژیم گرفتم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دخترت اگزما هم داشت یا فقط خون بود راستی ببخشین اینو میپرسم خونش همونه که مث نخ قرمزه 

والا تجربه ای درباره خون تو مدفوع ندارم. ندیدم تا به حال.

خب تحت نظر دکتر که بودیم شش ماهگیش دکترش بهم گفت ماست کم چرب بخورم و ببینم واکنشی داره یا نه. که شکر ...

اگه واکنش داشته باشه باید هنوز صبر کنیم ؟؟واکنش بدن بچتون چجوریه ؟؟ بنظرت من زود عصاره گوشت گدسعند دادم بهش ؟؟؟

2731
اگه واکنش داشته باشه باید هنوز صبر کنیم ؟؟واکنش بدن بچتون چجوریه ؟؟ بنظرت من زود عصاره گوشت گدسعند د ...

شاید زود شروع کردی

وقتی علائم حساسیت بروز بده یعنی هنوز خوب نشده دیگه. دختر من توی صورتش دونه های قرمز میزد. خصوصاً اطراف لب. اسهال میشد و مقعدش قرمز میشد. رفلاکسش تشدید میشد. و گریه و بی قراری می کرد.

خون نداشت اصلاً. فقط اگزما و رفلاکس. از ۲۶ روزگیش رژیم گرفتم.

دختر من نخهای قرمزی تو مدفوعشه اوایل فک میکردم حتما آشغال خورده ولی میگن نه همون خونه؟؟ شیر خودتو میدادی به دخترت ؟؟

ینی الان شیر گاو هم میتونه بخوره ؟؟

از یکسالگی شیرگاوم میخورد 

دکترش عالی بود ۳ تا دکتر عوض کردیم تا این نجاتمون داد هرروز این مطب اون مطب بودیم..از ۶ ماهگی همه چیش خوب شد گفت کم کم شروع کنم ب فرنی با شیر گاو ولی خود شیرو از یکسالگی دادم مثلا بجای شیرخشک ی وعده شیر گاو میدادم 

وااااا🙁 
دختر من نخهای قرمزی تو مدفوعشه اوایل فک میکردم حتما آشغال خورده ولی میگن نه همون خونه؟؟ شیر خودتو می ...

بله. دختر من شیرخشک نخورد هیچ وقت.فکر کنم همون خون هست آخه آشغالِ چی؟ ماده غذایی که هضم میشه.میتونی بدی آزمایشگاه اگر خون باشه مشخص میشه دیگه.

الان دوسالو نیم  ۱۷ماهگی دیگه کامل از شیر گرفتم..وزنشم پایین نیومد برعکس چیزی ک همه میگفتن..ال ...

خدا رو شکر دعا کن دختر منم خوب بشه انقدر مریضیهای مختلف میشنوم که به این حساسیت ربط داره خسته شدم دکتر دخترتون کیه ؟؟

بله. دختر من شیرخشک نخورد هیچ وقت.فکر کنم همون خون هست آخه آشغالِ چی؟ ماده غذایی که هضم میشه.میتونی ...

ینی اگه نمونه رو بدون نسخه ببرم آزمایشگاه قبول میکنه 

ینی اگه نمونه رو بدون نسخه ببرم آزمایشگاه قبول میکنه 

به نظرم باید دکتر بنویسه. میتونین بدین یه پزشک عمومی هم بنویسه.

بله. دختر من شیرخشک نخورد هیچ وقت.فکر کنم همون خون هست آخه آشغالِ چی؟ ماده غذایی که هضم میشه.میتونی ...

مرسی عزیزم خدا دخترتو برات ببخشه زیر سایه پدرو مادزش بزرگ شه دلم گرم شد 😍😍

خدا رو شکر دعا کن دختر منم خوب بشه انقدر مریضیهای مختلف میشنوم که به این حساسیت ربط داره خسته شدم دک ...

انشالله ک هرچه زودتر خوب بشه..ما دوبار آزمایش دادیم تا مشخص شه حساسیت ب پروتئینه..شمام حتما با دکتر مشورت کن خدایی نکرده دخترتون اذیت نشه..

بچه من پسره..اگه شیرخشک نداده بودیم معلوم نبود چی میشد چون واقعا سخت بود از یطرف رفلاکس شدید ووو..

مارشت زندگی میکنیم دکترش مجید قاهری

وااااا🙁 
2706