2737
2734
عنوان

ملاک تون برا ازدواج چی بوده و چی هس😎

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 70 پست
در ضمن پول خرج کن باشه و سیگاری نباشه و خیلی برای فامیل ها و خانواده م احترام قائل باشه هم پیش خودم ...

شما خودشو میخای یا جایگاهشو

اینی ک میگی اقازاده س شما سطح سوادت چقده

پلیز دونت لایک می😥 ریپلای دوست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره قبول دادم ب شرطی ک باقی چیزا اندازه حد نصاااب باشه

اوهوم اره صد در صد بقیه چیزا معمولی باشن با عشققق فراوان در غیر این صورت ب درد نموخوره 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2731
ایشالله عزیزم مگه ازدواج چندمته؟

ممنون عزیزم ان شاالله شما هم همیشه شاد و خوشبخت باشی اگر زحمتی نباشه سری به تاپیک فال قهوه من بزن حجمش زیاد نیست ...قربونت

شهزاده و پرنسس
شما خودشو میخای یا جایگاهشو اینی ک میگی اقازاده س شما سطح سوادت چقده

من لیسانس دارم آره چی میشه مگه چمه مگه اینایی که با پولدارا و کارخونه دارهای بزرگ و صاحب های مقام ازدواج کردن چی شون از ما زیاده تو دورو اطراف من انقدر هست که خانواده معمولی دارن ولی با با یه سرمایه دار ازدواج کردن در ضمن نمیخواستم بگم ولی پدر من کارخونه داره

شهزاده و پرنسس
یکم ریز بنویس بگنجد😂

اخلاق و شخصیت و رفتارش کلا اینکه چشم چرون نباشه  خوش اخلاق باشه  مهربون باشه 

خانوادش 

شغل و تحصیلاتش 

تیپ و قیافش 

وضعیت مالیش 

با شغل من مشکلی نداشته باشه و گیر نده چون با مردا در ارتباطم 

اهل سفر باشه   اهل مهمونی باشه 

مهریمم باید زیاد باشع☺☺😂 

و ..... خیلی چیزای دیگه 

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜

تحصيلات، نماز خون بودن، اهل سيگار و مشروب و قليون نبودن، به خوبي و چشم پاكي مشهور بودن. مسئوليت پذير بودن، صادق بودن، اهل منفي بافي و مايوس نبودن، شكاك و بد دل نبودن، بد دهن نبودن، كينه اي نبودن و ...

2740
من لیسانس دارم آره چی میشه مگه چمه مگه اینایی که با پولدارا و کارخونه دارهای بزرگ و صاحب های مقام از ...

درسته ولی ب عقیده من وقتی پول و جایگاه جای عشق و علاقه رو بگیره نتیجه عکس میده

فدات عزیزم استارتر که دعوام کرد 😢😢😢

نههههه عشقم اصلا

ببخشید اگ ناراحت شدی منک منظوری نداشتم 

فقد منظورم این بود عشق و علاقه هم چاشنیش بکنید و ایشالا بهترینها براتون رقم بخورههه

درسته ولی ب عقیده من وقتی پول و جایگاه جای عشق و علاقه رو بگیره نتیجه عکس میده

اینو هم راست میگی عزیزم اگر براتون زحمتی نیست لرو تاپیک فال قهوه ی من ...❤❤❤ حجمش کمه زیاد وقتتو نمیگیره

شهزاده و پرنسس
تحصيلات، نماز خون بودن، اهل سيگار و مشروب و قليون نبودن، به خوبي و چشم پاكي مشهور بودن. مسئوليت پذير ...

همه اینارو چجوری باید فهمید نمیاد بگ بی مسئولیته

2706