2726

سلام عیدتون مبارکاا

دخترا کدوم ملاک ها هس ک مهم هستن هم برای مرد و هم زن 

و شماها ب چ ترتیبی انتخاب کرده بودید و بعد ازدواج همه اون ملاک هارو داشتن؟

همسرتون برای انتخاب شما چه ملاکی داشت؟

میشه با کسی ک یکی از اصلی ترین ملاک هارو نداشته باشه هم زیر سقف رف و یا حتی دوست شد؟

بنظرتون حس اون خلا از بین میره یا ن

ممنون میشم راهنمایی کنید 😚

پلیز دونت لایک می😥 ریپلای دوست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من که میخوام ایندفعه با یه آدم صاحب مقام شناس شهر ازدواج کنم اگر نه نمیخوام خیلی خسته شدم نمیخوام ازدواجم خوب باشه میخوام عالی تر از عالی باشه این دفعه ... آمین یا رب العالمین

شهزاده و پرنسس

عشق اخلاق 

مهم ترینشششششششش ایناس چیزایی دیگه مثل پول و قیافه هس ولی اینا ی قیافع معمولی و ی ثروت عادی قبوله اما اگ عشق نباشه و طرف ملیونر باشه و تو چهره تک باشه نچ نمیخوام 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

ملاک اول اینه که به اندازه یه زندگی معمولی درآمد داشته باشه دوم اینه عاشق باشه سوم اخلاقش خوبی داشته باشه و همیشه پشتم باشه  چهارم خانواده خوبی داشته باشه همینا دیگ

تیپش مردونه ریش حتما😍 مو و عطرش برام بسی مهمه که مرتب باشه اخلاقش باید باهام خیلی خیلی مهربون با ...

همینارو خواستی ک مجردی دیگ😂

پپول چی میشه خوشگلی نون و اب نمیشه ک

پلیز دونت لایک می😥 ریپلای دوست

ملاکام چندین صفحه اس 😁ولی اصلیترین شخصیت با وقار و درستکار و صادق و داشتن تفاهم فکری و فرهنگیه و البته غیرت و جنم داشتن هم برام خیلی مهمه. یه بار گیر یه مشنگ افتادم تقریبن برعکس اونو میخوام😁

در ضمن پول خرج کن باشه و سیگاری نباشه و خیلی برای فامیل ها و خانواده م احترام قائل باشه هم پیش خودم هم پیش خود اونها و هم پشت سرشون  موقعیت اجتماعی و وجهه اجتماعی خوبی داشته باشه و پدر و مادرش تحصیل کرده باشه

شهزاده و پرنسس
2706