2733
2739
عنوان

***دوستانی که دربارداری امپول هپارین می زنند بیایید باهم آشنا بشویم ***

| مشاهده متن کامل بحث + 354793 بازدید | 6246 پست
توی همین تاپیک من اکانت قبلیم شادی ۲۵۲ بود یادش بخیر چه روزایی داشتیم با بچه ها البته هنوز با یسریا ...

سلام میشه خواهش کنم درخواست دوستیمو قبول کنی .سوال داشتم ازتون .

همیشه خوش لباس باش . 

من از روز اول که فهمیدم باردارم دارم روزی دو تا هپارین میزنم . از هفته ۴

الان هفته نهم هستم . پنج هفته است ک میزنم .دارم دق میکنم .نمیدونم چرا حس خوبی ندارم .حس میکنم ک این دارو ها عوارض برام خواهد داشت

همیشه خوش لباس باش . 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام میشه خواهش کنم درخواست دوستیمو قبول کنی .سوال داشتم ازتون .

گام قبول کردم در خدمتم عزیزم 

خدایا شکرت که گندم جونمو بهم دادی خدایا مراقب این فندق تو راهیمم باش که گندمکم چشم براهشه
بله عزیزم خداروشکر تا اخر بارداریم مشکلی پیش نیومد این یکی باردارم تا الان خداروشکر همه چیز عالی بود ...

مگه آمپول اماده نیست،دیگه نیاز به هواگیری نداره 

در کل ممنون عزیزم ،برای منم دعا کنید

شاهزاده زندگیم را پیدا کردم اما پدرم همیشه پادشاه من خواهد ماند     
2731
مگه آمپول اماده نیست،دیگه نیاز به هواگیری نداره  در کل ممنون عزیزم ،برای منم دعا کنید

چرا عزیزم اماده هست ک حودشون یک مقدتری هوا داحلشونه که باید با همون هوت تزریق بشنمحتاج دعاتون هستم چشم اگه قابل باشم

خدایا شکرت که گندم جونمو بهم دادی خدایا مراقب این فندق تو راهیمم باش که گندمکم چشم براهشه

سلام مامانا

برای تشکیل قلب جنینم دکتر آمپول رولکسان داروی ضد انعقادی برای جلوگیری از لخته خون رو داد بهم

هفته 6 زدم

البته که تو اینجا هم چک کردم تایید کرده بود.  

https://laklak.me/questions/54675/آمپول-رولکسان-در-بارداری

2740
سلام خانما من یه سوال دارم از اونایی هپارین زدن و زایمان کردن تونستین به بچه شیر بدین؟؟یعنی شیر داش ...

بله

ربطی نداره اصلا

مولای یا مولای انت العظیم و انا الحقیر و هل یرحم الاحقیر الی العظیم

سلام خانما وقتتون بخیر یه سوال داشتم ازتون

من تو هفته ۸ بارداری هستم ۲تا سقط داشتم که با پیگیری فهمیدم مشکل ایمنی و انعقادی دارم

از هفته ۶ خونریزی و لکه بینیم شروع شد که آمپول پروژسترون میزنم بعد ۲ هفته متوجه شدم شبا که آنوکسا میزنم خونم رقیق میشه و خون ازم میره

دکتر منم آنوکسارو قط نمیکنه من میترسم بعد ۱۲هفته که دکترو آمپول پروژسترونو قط کرد با این لکه بینیم چیکار کنم؟ البته شیاف هم روزی ۳بار و قرص دوفاستون هم میخورم

سلام دوستان من ۳ ماه قبل، یه سقط در ۶ هفته به علت تشکیل نشدن قلب جنین داشتم.ازمایشاتم جهش MTHFR در ژن C677T به صورت هتروزیگوت داشته .

باید در بارداری بعدیم، انوکساپارین تزریق کنم؟

نی نی ام 🥰 هدیه امام حسین و حضرت علی اصغره. خدای مهربونم بی نهایت شکرت.خدایا خودت محافظ نی نی های همه باش🙏🙏🙏💓💓💓
2706