2733
2734
عنوان

***دوستانی که دربارداری امپول هپارین می زنند بیایید باهم آشنا بشویم ***

| مشاهده متن کامل بحث + 355598 بازدید | 6247 پست
سلام عزیزم این سوال منم هست

دوستان من یه سقط داشتم و بعد ازآزمایش دکتر بهم گفت مشکل انعقادی داری باید هر روز آمپول بزنی میشه لطفا کسایی که آمپول میزنن از تجربیاتشون بگن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام منم بعد ۲تا سقط فهمیدم‌مشکل انعقادی دارم فکر کنم باید آسپیرین بخورم و آنوکسان بزنم.هنوز وقت دکت ...

سلام عزیزم من بارداری اولم تا یک روز قبل از زایمانم زدم و دخترم الان ۴ سالشه و الان نی نی دوممو باردارم و بازم دارم تزریق میکنم و تا الان خداروشکر همه چیز عاالی بوده  منم دوتا سقط داشتم و مشکل ایمنی و انعقادی داشتم 

خدایا شکرت که گندم جونمو بهم دادی خدایا مراقب این فندق تو راهیمم باش که گندمکم چشم براهشه
سلام این هم دستگاه تزریق انسولین باراول که خیلی عالی بودتافردا نتیجه رو اعلام می کنم که خوب هست ...

سلام عزیزم من برای بارداری باید هپارین مصرف کنم،میشه بپرسم شما راضی بودید؟دستگاه تزریقش چجوریه سریع تزریق می کنه؟کبود نمیشه؟

شاهزاده زندگیم را پیدا کردم اما پدرم همیشه پادشاه من خواهد ماند     
سلام عزیزم من بارداری اولم تا یک روز قبل از زایمانم زدم و دخترم الان ۴ سالشه و الان نی نی دوممو بارد ...

منم مشکل انعقاد خون دارم،چجوری تزریق می کنید ؟راضی هستید؟

سلام خانوما من هم دارم هپارين تزريق ميكنم و خواستم از تجربه بكم شايد به دردتون بخوره مم خيلي كلا از ...

سلام عزیزم

واقعا راضی بودی؟کبود نمی شد پوستت؟

بله عزیزم خداروشکر تا اخر بارداریم مشکلی پیش نیومد این یکی باردارم تا الان خداروشکر همه چیز عالی بودی عزیزم ۵ سانت از ناف فاصله میدم و پوسش رو بین دوتا انگشتم میگیرم و امپول رو وارد میکنم و خیلی خیلی اروم تزریق میکنم هوای امپولارو نباید بگیرید وگرنه کبود میشه سریع هم‌نباید خالی کنید اروم و با حوصله 

خدایا شکرت که گندم جونمو بهم دادی خدایا مراقب این فندق تو راهیمم باش که گندمکم چشم براهشه

و اینکه حتما توی زاویه ۹۰ درجه تزریق رو انجام بدید 

توی همین تاپیک من اکانت قبلیم شادی ۲۵۲ بود یادش بخیر چه روزایی داشتیم با بچه ها البته هنوز با یسریا از اینستا و واتس در ارتباطیم ولی خیلی روزای قشنگی رو کنار هم‌گذروندیم .مامان دوقلو . گلناز . ازاده . ارزو . شادانه و .... کلی از بچه های دیگه گلناز نی نی دومش الان ۲ سالشه و دختره کلی امیدوار باشید و امپولاتونو بزنید ما بچه های قدیمی این تاپیک هممون نتیجه گرفتیم 

2706