2733
2734
عنوان

زايمان زودرس

2908 بازدید | 44 پست

سلام دوستان من هفته ٣٠هستم از هفته ٢٧همش انقباض داشتم دوبارم بستري شدم امپول پرولوتون هفته اي يدونه ميزنم روزي دوتام قرص ميخورم شبام شياف دكتراستراحت مطلق داده هنوزم گهگاهي درد دارم دكترگفت اگ فاصله درداكمترشه بايد بچه رو بدنيا بياريم سزارينيم هستم توروخدا تواين هفته ها بچه بدنيا بيا ميمونه كسي تجربه داره ااصلا حالم خوب نيس 

😪😪😪

هفت ماهه میمونه ولی هشت ماهه احتمالش‌ کمترازهفته

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

من هفته 33 بخاطره خونریزی بستری شدم و هفته 34 و 5 روز زایمان زودرس شدم...اونجا خیلی از خانما بودن که هفته 30 یا 31 بودن که زودرس بودن ولی 1 هفته بیشتر بچه اشون تو دستگاه نموند ....وزن جنینت چقدره؟!

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره بابا برادر زاده من تو هفته ۳۲دنیا اومد با وزن ۲۷۰۰ دو روز تو دستگاه گذاشتن به خاطر تنفسش 

الان هم حالش خوب خوبه و امروزم چهلمش بود

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌

منم از هفته۲۷ دکتر. بهم زایمان زودرس داد

هم انقباض داشتم هم بچه اومده بود. پایین

همه این داروها که نوشتی استفاده کردم

استراحت مطلق بودم تا اخر. هفته ۳۷

ولی با استراحت و. توکل به خدا تا اخر ۳۷ رسوندمش

و. روز. اول عید زایمان کردم

الان پسرم ده روزه است

وزنش هم خیلی خوب بود

2738

آره عزیزم خاهر من یکیش تو هفته 26 زایمان کرد دو ماه دستگاه بود خیلی اذیت شد اما موند .دختزش آلان 7 سالشه سالم

اون یکی تو هشت ماه اب دور بچه کم شد امروز بهش امپول ریه زد فردا گفت بیا سزارین بخدا یک روز دستگاه نمودم. اونم سالمه بچش خداروشکر

منم آلان شرایط بارداریم مث شما هست ....

پرولوتون هفتگی ام کرده از فروردین دو هفته یکبار ....

شیاف هم دو بار در هفته می زارم....

هپارین هروز میزدم آلان شده یک در میون...

سرکلاژ شدم .....

استراحت مطلقم...

هفته 28 تموم کردم وارد 29 شدم ....

این انقباضات با فمولایف یا پرلوتون کم میشه .....

دکترت باید آلان امپول بزنه بهت برای ریه بچه ...

اما زایمان کنی مطمنم سالم می مونه..

پس توکلت بخدا باشه همین دکتر ها وسیله هستند 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
اره بابا برادر زاده من تو هفته ۳۲دنیا اومد با وزن ۲۷۰۰ دو روز تو دستگاه گذاشتن به خاطر تنفسش  ...

خداروشكر عزيزدلم تبريك ميگم اميدوارم بچه همه سرموقع بدنيابياد

😪😪😪
2706