2752
2734
عنوان

من هیچ حسی ندارم؛ کسی هست این تجربه رو داشته باشه این دوران ...

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تجربه بد تو زندگیت داشتی مرگ عزیزی یا شکست عشقی؟

شکست داشتم هنوزم غمش تو دلمه 

درواقع نه شکست عشقی ؛ تو ی رابطه بودم ک خودش و خونوادش تحقیرم کردن و من کسی ازم دفاع نکرد خودمم هیجکاری نکردم 

کورد نیستم :) 
2731
[QUOTE=339913972]۲۷[/QUOTEفکر کردم ۵۰ سالته  ادم خوب باشه همه چیت ردیف میشه

مگ خودمم نباید براش ادم خوبی باشم وقتی حال ندارم خوشحالش کنم کی میتونه عاشق من یشه

عزیزم رشته ریاضی محض چطوره؟

بازار کارش بدون پارتی زیاد جالب نیست، مگه بخونی برای استاد دانشگاه شدن

ولی به لحاظ علاقه اگ مثل من دسوونه ریاضی باشی، و اگ فکرت باز باشه و درک مطلبت بالا عالیه

عشقه ریاضی

خوشمزه ترین و منطقی ترین افکار موقع خوندن ریاضی تجربه میشه فقط😍😍😍😍😍😍😍

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲
اينا ميتونه نشونه هاي اختلال خلقي باشه حتما به يه روانپزشك مراجعه كن

اگه برم طب سنتی

بهم میگه به هم ریختگی مزاج داری ولی نمیدونم هزینه کنم براش باهاش مشاوره رو ادامه بدم یا نه 

روانپزشک و پزشک که اصلا ؛ پولمو تو جوب نمیریزم

بازار کارش بدون پارتی زیاد جالب نیست، مگه بخونی برای استاد دانشگاه شدن ولی به لحاظ علاقه اگ مثل من ...

خب شما الان از اینکه اومدین رشته ریاضی پشیمونید یا نه؟الان دوباره کنکور تجربی خیلی سخته که

لایک نکنید
لذت نمیبرم عمرم داره تلف میشه

باید هدف گذاری کنی و برای بدست آوردن هدفت بجنگی

این بی حسی و ناامیدی و افسردگی رو همه آدما تحربه میکنن

مهم ب موقع و درست بیرون اومدن از این منجلابه

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲
اول با کمک یه مشاور خوب، خودت رو رفرش کن و طراوت ببخش بعد هم تا جوانی هست و برات جذابیت داره به زیب ...

ازدواجم دیر شده دارم غصه میخوررم ک هنوزم خبری ازش نیتس

باید هدف گذاری کنی و برای بدست آوردن هدفت بجنگی این بی حسی و ناامیدی و افسردگی رو همه آدما تحربه می ...

جیکار کنم الان راهکارت چیه 

هیچ لذتی نمیبرم فقط بخاطر تجربه های تلخم ک جلو چشمم رژه میرن

بخاطر این ک اون و زنش و خانوادش ب چشمم نخوردن اومدم ی شهر دیگ زندگی میکنم البته برا کار اومدم ولی تموم شده کارم اما هنوزم دلم نمیخواد برم ینی تصمیم دارم بمونم 

اینجا هم تنهایی اذیتم میکنه 

اونجا این ادما ، نمیدونم چطوری لذت ببرم

2706