2737
2734
عنوان

ایمان و انسانیت تو زندگی مشترک

493 بازدید | 28 پست

من فرد مذهبی نیستم ولی ترجیح میدم طرف مقابلم  برای ازدواج با ایمان باشه که با ایمان باشه از نظرم یعنی فرد پاک و نجیب باشه اهل حلال حروم نماز خمس زکات باشه چشم پاک باشه ولی من به مسائلی مثل حجاب پوشش مقید نباشه تفکرات قدیمی در موردن زن نداشته باشه به نظرتون همچین تفکری منطقیه؟ عده ایی اسم تفکر منو انسانیت میزارن؟ میخوام نظراتونو بدونم راجب تفکرم در کمال احترام لطفا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😂😂 واقعا چرا

خودمم اینجوریم اهل نماز و قرآن و روزه و اینا هیئت میرم ولی متاسفانه ظاهرم درست نیست ولی خب نمیشه همچین پسری پیدا کرد 

البته من یکی پیدا کردم ولی موفق نشدیم ازدواج کنیم حیف شد 

دقیقا چیزی بود ک تو میخواستی و من

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸
2740

قطعا کسی که با ایمان باشه قابل اعتمادتره حالا هر دینی که داره فرق نمیکنه مهم داشتن یه اصوله

ولی یادت باشه اینو که خیلیا نقاب با ایمانی میزنن.... درظاهر با خداو صالحن 

تجربه داشتم اینو

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨

نمیشه بگی ادم مذهبی ، ادم خوبیه برا ازدواج.

همکار شوهرم، ادم مذهبیه، خمس و زکات و حلال و حروم و...

مذهبی نما هم نیست ،

اما رفته بودم ماموریت رفته عقد موقت کرده یکیو،

اصلا هم کار غیر شرعی نکرده...

همکاراش تو اون مدت حتی یه کلامم باهاش حرف نزدن وفتی فهمیدن

خودمم اینجوریم اهل نماز و قرآن و روزه و اینا هیئت میرم ولی متاسفانه ظاهرم درست نیست ولی خب نمیشه همچ ...

قسمت اینه مجرد بمونیم چون من خودمم کسی هست تو زندگیم  همینجوری که میخام ولی خب پوشش حجابم براش مهمه 🤦‍♀️😂

قسمت اینه مجرد بمونیم چون من خودمم کسی هست تو زندگیم  همینجوری که میخام ولی خب پوشش حجابم براش ...

من ازدواج کردم عزیزم 

ولی قبل از همسرم با اون آقا بودم‌ولی خب قسمت نشد 

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸

مثل منی

منم همچین عقایدی دارم

خب تو خانواده ما که مردا تقریبا اینجورین امیدوارم همچین شوهری گیرم بیاد 

اگرم گیرم نیومد به درک

والا

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2706