2752
2734
عنوان

از خوبیای مادرشوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 60 پست

من تک عروسم واونا بعد۱۲سال دکترودوا بزور شوهرمو به دنیااوردن من حس میکنم ازبچشون منوبیشتردوست دارن وگاهی وقتاشوهرم حسودی میکنه .فداش بشم عالیه موقعی که مهمون دارم خودش زنگ میزنه میگه برنج وسالادابامن خودم برات میارم فداش بشم الهی😘😘😘😘😘

خداروشکرمادرشوهرمن بدی نداره.گوش شیطون کرخیلی خوبه.جوری که برای به دنیااومدن دخترم کادوبرام ماشین ظرفشویی خرید.وبیشتراوقات هرچی برای خودش بخره برای من وجاریمم میخره.کاری نداره کجابریم وچیکارکنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه اولمو ک سقط کردم مامان خودم دل و دماغشو نداشت واز طرفی هم بنایی داشتن ازم پرستاری نکردن و درعوض ...

مادر شوهر منم موقع زایمانم بیست روز نذاشت برم خونه و مثل یه مادر واقعا مثل یه مادر بی منت ازم پرستاری کرد  

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2731
خوبیشو بگم؟همه جوره خوبه مهربووووون  پایه  صبور  راحت دراز میکشم سرمو میزارم رو پ ...

چه خوب خداحفظشون کنه

من یبار گرفتمش تو بغلم خواستم دلداریش بدم باهام قهر کرد .به شوهرم گفت باید خودشو میزد به اون راه خواسته منو ضایع کنه😕

هرچه دلم خواست نه آن میشود؛هرچه خداخواست همان میشود

مادر شوهر من خیلی هوامو داشت. خیلی دلسوز و مهربون بود. خیلی پیش همه منو بالا میبرد. برام هدیه میخرید. ولی یه روز ناگهانی تنهامون گذاشت و رفت دلم براش یذره شده. گاهی میرم سر خاکش بهش میگم ازت نمیگذرم که انقدر زود درب خونتو به رومون بستی. رفتی و همه خوبی ها رو با خودت بردی. نذاشتی بچه هام طعم خونه مادر بزرگ رو خوب بچشن. نمیبخشمت 

هروقت برای خودشون چیزی میخرید منظورم مایحتاج خونس....سهم مارم میاورد....اگه باهمسرم دعوامون میشد طرف ...

من مشکلم اینه که فقط خودشو بچه هاشو ادم حساب میکنه.شوهر خودشو عروس و داماد رو نه.بنظرش خودشو بچه هاش حیف شدن با این همسرایی که دارن.

هرچه دلم خواست نه آن میشود؛هرچه خداخواست همان میشود
وقتایی ک مریض میشدم میومد ظرفامو میشست.....بیرون میرفتم بچه هامو نگه میداشت....والانم ک الانِ روزی چ ...

مادرشوهر من حال نوه هاش و نميپرسه چه برسه به من. دو تا بچه پشت هم دارم ١ بار نگفت چي كار ميكني كمك مي خواي😞 رفت مسافرت به همه ي نوه هاش سوقات داد جز دختر من 

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2706