2737
2734
عنوان

از خوبیای مادرشوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 848 بازدید | 60 پست

نامزد بودم سنمم کم بود ب همسرم شوخی کردم ک منو رو کولت بگیر ولی اون خندید اولش قبول نکرد بعد منو بلند کرد گذاشت رو اُپن آشپزخونه و کولم کرد کلی خندیدیم مادرشوهرم گیر داد ک الّلا و بلّا منم کولت کنم ببینم میتونم بلندت کنم یا نه....من خدا شاهده قبول نمیکردم ولی شوهرم بذور گذاشتتم رو اپن اون طفلی هم کولم کرد.😶

البته اونموقع حجم و جرم الانمو نداشتم

یادش ک میفتم خیلی خجالت میکشم

یه خوبی دیگه که داره اینه که خیییلی بچه هامو و شوهرمو دوسداره.بخاطر این که یوقت اونارو دیر به دیر نبینه هوامنم سعی میکنه داشته باشه

هرچه دلم خواست نه آن میشود؛هرچه خداخواست همان میشود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادر شوهر من گذشت خیلی بالایی داره و خیلی دست و دل بازه 

افرین بهش

تیکر  عروسیمه 😍😍اگ خدابخواد .میشه اگ امضامو خوندی برای اینک عروسیم سرتاریخ ب خوبی و خوشی برگزارشه،به صلوات مهمونم کنی؟!😘☺️
2731
مادرشوهر من حال نوه هاش و نميپرسه چه برسه به من. دو تا بچه پشت هم دارم ١ بار نگفت چي كار ميكني كمك م ...

ای جانم....

بیخیال...

ببینین منم کم سختی نکشیدم و ی بدیایی ام دیدم ولی الان فقط خواستم حسای خوبم ازایشونو باهاتون درمیون بذارم واینکه هممون ب خوبیای اطرافیانمون ی کم فک کنیم

هیچکس انقدرام شخصیت سیاه و تاریکی نداره...ممکنه لوح وجود هممون سفید نباشه ولی سیاه سیاهم نیست...

من مشکلم اینه که فقط خودشو بچه هاشو ادم حساب میکنه.شوهر خودشو عروس و داماد رو نه.بنظرش خودشو بچه هاش ...

همه مادر شوهرا فکر میکنن پسراشون حیف شدن حتی اگ بهترین باشی 

خرن 

تیکر  عروسیمه 😍😍اگ خدابخواد .میشه اگ امضامو خوندی برای اینک عروسیم سرتاریخ ب خوبی و خوشی برگزارشه،به صلوات مهمونم کنی؟!😘☺️

مادرشوهر من مثال بارز ضرب المثل گاو نه من شبره بلاتشبیه البته 

یعنی یه خوبی هایی میکنه اما یدفه هم همشو خراب میکنه 

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2740
خوبیشو بگم؟همه جوره خوبه مهربووووون  پایه  صبور  راحت دراز میکشم سرمو میزارم رو پ ...

خوووووش بحالت 

ان شاالله همیشه همینطور بمونه 

برای بفیه ام ان شاالله ب راه راست هدایت سن

برا من خیلی پایه اس. بهش حرف یاد میدم زنگ میزنه به شوهرم میگه. مثلا تولدم بهش میگم زنگ‌ بزن به شوهرم بگو تولد خانومته یادت نره ها. فلان چیزو بخر، ناراحتش نکنی ی وقت یادت نره. اونم که پااااااااایه. بعضی وقتا اخلاقمون با هم اوکی نیس امااا روی هم رفته خیلی خووووووووبه

2706