2737
2739
عنوان

از خوبیای مادرشوهرم.....

848 بازدید | 60 پست

سلام عزیزان

ببخشید یهووو دلم خواست بدیای مختصر مادرشوهرمو ک ی وقتایی ممکنع سوتفاهم باشه یا کسی یادش داده باشه یا اینکه ازخوده منم بوده باشه رو بذارم کنار وچند مورد ازخوبیاشو بگم.....شماهم اگه دوست داشتین ی خوبی ولو کوچیکشو بگین از مادرشوهراتون....وی بارم ک شده نکات منفیشونو بذاریم کنار

ببخشید البته....

یاعلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه اولمو ک سقط کردم مامان خودم دل و دماغشو نداشت واز طرفی هم بنایی داشتن ازم پرستاری نکردن و درعوض اومدم خونه خودم خوابیدم ومادرشوهرم دو هفته ازم پرستاری کرد حتی تو بیمارستان شب دومم رو موند پیشم ومامانمو فرستاد خونه.....

2740

خوبیشو بگم؟همه جوره خوبه

مهربووووون 

پایه 

صبور 

راحت دراز میکشم سرمو میزارم رو پاش براش درد و دل میکنم

باهم میرقصیم خوش میگذرونیم

اهل زخم زبون نیس 

کلا خیلی خوبه

زن عموی مهربون خودمه😍

مرسی بابت تمام خوبیات اقاییم😍ی صلوات برای حاجتم

مادر شوهرم بعضی وقتا بهم سبزی سرخکرده میداد البته من اصلا سبزی هاشو دوس ندارم استفاده کنم چون توش یه بار مو پیدا کردم حالمو گرفت.

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

بچمو خیلی دوس داره و با نوه دختریش فرقی نداره براش .

براس لباس خارجی میخره عیدی بهش سکه داد

همش نگرانشه

بامن هم خوبه کاری نداره به من اذیت نمیکنه فقط بدیش اینه که صمیمی نمیشه خودشو دوووور میگیره شایدم خوبی باشه نمیدونم

خدایاشکرت