2737
2739
عنوان

داستان من و خالم ،قضاوت كنين

| مشاهده متن کامل بحث + 1232 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من كه مراسم هام تموم شد الان مسئله اينه مادرجونم گير داده بايد برين خونش منم ميگم حركت هايي كه زده ن ...

صلاح زندگیتو نده دست کسی ..هیشکی بهترازخودت نمیتونه برا زندگیت تصمیم بگیره 

...

یاد گرفتم به هرکسی خوبی نکنم .. تمام دنیام همسرمه و دخترم و نی نی تو راهیم 😍😍😍😍
2731
چه تابلوئه خالت حسودیه شما و مامانتو میکنه،اصصصصلا و ابدا عید نرین خونش،چطور اون آبرو داره شما نداری ...

خب منم همينو ميگم ،باور كنين با اين وجود من تو خيابون كه ديدمش سلامش ميكنم ولي بعدش ميره خونه مادرجونم به گريه كردن كه اينا چرا به من سلام نميكنن مگه چيكار كردم؟؟؟قتل كردم مراسم هاشون رو نرفتم فقط 

خب منم همينو ميگم ،باور كنين با اين وجود من تو خيابون كه ديدمش سلامش ميكنم ولي بعدش ميره خونه مادرجو ...

بابا این مریضه ... ازش فاصله بگیرید چقدر رفتارش رو مخه

یاد گرفتم به هرکسی خوبی نکنم .. تمام دنیام همسرمه و دخترم و نی نی تو راهیم 😍😍😍😍
پاگشاتون کرده خاله ات؟

پاگشاااااااا؟؟؟؟ميگم چه حركت هايي ميزنه ،باور كنين مادرجونم روضه داره يا هرجا تا ميبينم سلامش كه ميكنم سرش رو ميندازه پايين كلا يا روشو اونور ميكنه كه مثلا نبينه منو 

خب منم همينو ميگم ،باور كنين با اين وجود من تو خيابون كه ديدمش سلامش ميكنم ولي بعدش ميره خونه مادرجو ...

آهان پس این خاله خانوم شما رسسسسما مرض داره،اشتباه شما اینه که بهش بها میدین  از این به بعد وقتی دیدینش بهش سلام ندین بعد به مادر جونتون بگین اینهمه میگین به خاله سلام بده انروز سلام کردم جوابمو نداد😎 رو دادین زیادی بهش

اینکه دیگران با ما چگونه رفتار میکنند را ما به آنها می آموزیم.
2740
 صلاح زندگیتو نده دست کسی ..هیشکی بهترازخودت نمیتونه برا زندگیت تصمیم بگیره   ... ...

درسته ولي مادرجونم رو جيكار كنم،؟!؟من با وجود اين اختلاف ها بازم نذاشتم شوهرم يه سري حرف ها رو بفهمه ولي عيد كه رفتيم خونه مادرجونم جلو شوهرم همه جيز رو ريخت رو دايره و ابرو واسمون نموند خيلي ناراحت شدن مامان و بابام 

ج

آهان پس این خاله خانوم شما رسسسسما مرض داره،اشتباه شما اینه که بهش بها میدین  از این به بعد وقت ...

واي پدرم در اومده باور كنين 

شوهر من خندرو هست ،شوهرخالم بعد عقدمون برداشته بود گفته بود اين شوهر دانيكا هروقت منو ميبينه ميخنده يعني چي داره لج مارو در مياره كه رفت دختري كه ما ميخواستيم گرفر در صورتيكه خداشاهده  شوهرم خبر نداشت  اصلا خواستگارم اون بوده 

خوب دیگه چه توقعی ازش داری دختر به این خانومی بهش ندادن

ممنون عزيزم  شما لطف داري ،اخه فكر كنين فكر كنين پسرش هزارتا دوست دختر داشت بعد ميخواست زن بگيره واسش كه درست بشه مثلا ،منم گفتم مگه خلم زنش بشم 

واي پدرم در اومده باور كنين  شوهر من خندرو هست ،شوهرخالم بعد عقدمون برداشته بود گفته بود اين ش ...

وای پس رسما دارن میترکن،تو رو خدا انقدر به این حسودا رو ندین  من جات باشم محل نمیدم که هییییچ دائم هم به مامان بزرگم میگم هر سری به خاله سلام میدم جواب نمیده دیگه کسی حق نداره به من بگه بهش احترام بذارم

اینکه دیگران با ما چگونه رفتار میکنند را ما به آنها می آموزیم.
وای پس رسما دارن میترکن،تو رو خدا انقدر به این حسودا رو ندین  من جات باشم محل نمیدم که هییییچ د ...

اخه هميشه با گريه و زاري كار خودش رو ميكنه ،انتظار داره همه بهش احترام بذارن خودش هرطور دوست داره رفتار كنه 

يه بار به يه خاله ديگم گفتم ،اگه بازم بره به مادرشوهرم اينا حرف بزنه از من ،به همشون ميگم واسه اين كه خواستگارم بوده و جواب رد داديم اين طور ميكنه ولي ميگن نهههه نگي ها ابروشو رو نبببببر

نميدارن دورش رو خط بكشم 

چطور نمی ذارن مگه توچند بار قراره زندگی کنی که بقیه الان دارن جات زندگی میکنن؟! اختیار تو دست خودته شد از راه حیله مثلا بگو زنگ زدم جواب نداد ولی زنگ نزن نشد هم خیلی رسمی همینی که به ما گفتی به خودشون بگو

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
2706