2733
2739
عنوان

داستان من و خالم ،قضاوت كنين

| مشاهده متن کامل بحث + 1232 بازدید | 64 پست
افطاري و بله برون و هيچي نيومد  ولي واسه بقيه ميرفت به من كه ميرسيد ميگفت گناه داره،همين چند و ...

وااااا چ مسخره 

اینکه حسادت میکنه بهت  چرا پای دین رو میکشه وسط میگه گناهه😐

یاد گرفتم به هرکسی خوبی نکنم .. تمام دنیام همسرمه و دخترم و نی نی تو راهیم 😍😍😍😍

وا خب محلش ندید چه پرروئه

به مادربزرگم بگید ما به کسی که احترام نذاره احترام نمیذاریم حتما از ما خوشش نمیاد که رفت و آمد نمیکنه دیگه اجبار که نیست...

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه اين حركتا باعث شد كه كلا دلخوري شديد پيش بياد ولي مادرجونم همش ميگه اون گناه داره حالا نيومده ...

بابا ول کن این جور ادما مریضن 

تا کم میارن دین ک خداو پیغمبرو بهونه میکنن....

اعصاب خودتو بخاطر ادمای دورو بهم نریز 

کلا توهیچ  مهمونی و جشنی دعوتش نکن 

بیکاری ...

آخه صدا آهنگ بیاد اسلام به خطر میوفته اینا باید اعتراض خودشونو نشون بدن، ولی اینهمه دزدی و اختلاس و ...

خب برن هرکس هرجور راحته باید باشه 

میشه ی صلوات مهمونم کنید؟❤💋
2731
اخه ربطی نداره اگه قضیه فقط بزن و برقص بوده چرا شام رو پس فرستاده،؟ مگه تو افطاری هم میرقصین که افطا ...

اصلا بهانه هاي بني اسراعيلي مياره ،فكر كنين بله برون كه اصلا بچه هادعوت نبودن من چون يه دخترخاله خيلي صميمي دارم بود گفته بود چه طور دخترخالش باشه پسرهاي من نباشن 

يا واسه حلقه خريدن كه فقط منو مامانم و شوهرم بوديم گفته بود منم بايد ميبردين  دوست داشتم باشم و از اين حرفا 

آخه صدا آهنگ بیاد اسلام به خطر میوفته اینا باید اعتراض خودشونو نشون بدن، ولی اینهمه دزدی و اختلاس و ...

والا من خودم محجبه م کتاب دین اسلام رو هم زیرورو کردم 

هیچی ازاین دری وریایی ک به ظاهرمذهبین توشون نیس 

اینجور ادما دورو هستن و حسود تا کم میارن پای دین رو میارن وسط 😠

اصلا بهانه هاي بني اسراعيلي مياره ،فكر كنين بله برون كه اصلا بچه هادعوت نبودن من چون يه دخترخاله خيل ...

خاله ات عقلش کمه عزیزم به دین و ایمانشم ربط نداره مثل مادرشوهر منه یه آدم ریز بین و ایرادگیر و بهانه گیر

میدونم ممکنه از بیرون واقعا زجرآور باشه ولی به این فکر کن که شاید اگر تو هم جای اون بودی همین کار می کردی.اتسان موجود پیچیده ایه هزار و یک دلیل ممکنه داشته باشه. فقط کاری که می تونی بکنی اینه که تو هم دورش خط بکش و با فکر کردن بهش ذهنت رو خسته نکن.تو کارای مهمتر داری قطعا

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
2740

حالا با اين همه بي احترامي كه كرده مادرجونم ميگه بايد عيد بررررين خونش اون ابرو داره ،منم گفتم من ابرو نداشتم كه هيچ مراسمي نيومد،فكر كنين موقعي كه شوهرم ميخواستن بيان خواستگاري رفته بهشون گفته من موظفم بهتون بگم اين دختره من كه خالشم سلام نميكنه 

خب برن هرکس هرجور راحته باید باشه 

آره ولی آدم اگه به چیزی معتقده تمام و کمال باید بهش پایبند باشه نه که ی بخشش رو رعایت کنه بقیشو ندید بگیره

مثلا طرف آهنگ بذارن بهش برمیخوره ولی غیبت کنه دل بشکنه براش مشکلی نیست،بعدشم وقتی کسی انقدر از آهنگ بدش میاد نباید اصلا تو همچین مجلسی وارد بشه نه اینکه بره بعد تا صدا رو شنید پاشه فرار کنه

این بی احترامی به میزبانه

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

چه تابلوئه خالت حسودیه شما و مامانتو میکنه،اصصصصلا و ابدا عید نرین خونش،چطور اون آبرو داره شما ندارین،والا من باشم ببینمش راهمو کج میکنم یه طرف دیگه پر رو و پرتوقع شدن ملت

اینکه دیگران با ما چگونه رفتار میکنند را ما به آنها می آموزیم.
بابا ول کن این جور ادما مریضن  تا کم میارن دین ک خداو پیغمبرو بهونه میکنن....   اعصاب خو ...

من كه مراسم هام تموم شد الان مسئله اينه مادرجونم گير داده بايد برين خونش منم ميگم حركت هايي كه زده نميبيني ميگه هركار كرده شما بايد برررررين ،ميخواين تلافي كنين واسه مراسم هاي پسراش نرين ،ى

آره ولی آدم اگه به چیزی معتقده تمام و کمال باید بهش پایبند باشه نه که ی بخشش رو رعایت کنه بقیشو ندید ...

من از این آدما دیدم تو اطرافیانم. مادرشوهر من این مدلیه یا نمیره یا وقت شام میره . ولی من دعوتم کنن همه جا میرم😁

2706