2733
2739
عنوان

داستان من و خالم ،قضاوت كنين

| مشاهده متن کامل بحث + 1232 بازدید | 64 پست
ارررره خالم فكر ميكرد دختر رو ميذارن تو بشقاب ميبرن واسه پسرش ،مامانم هم اخلاق هاي خالم رو ميدونست و ...

نه اصلا هیچ حرفی نزنیدا 

بقیه میگن شما میخواستین و اونا نیومدن...متاسفانه همه طرف پسر میگیرن

خوددرگیری داره ارزش فکر کردن نداره،، اصلا حذفش کن از ذهنت 

من اول ها گفتم خاله اي با اين اسم ندارم ،باور كنين داشتم كارهاي عروسيم رو ميكردم تو خيابون بودم مادرجونم زنگ زد باز خالت رو سلام نكردي؟؟؟؟الان هم برميداري خودت رسما واسش كارت ميبري  ،منم گفتم نميشه واسه همه كه خودم كارت ببرم گفت خب نمياد اونطوري 

گفتم هركي اومد عروسيم خوش اومد هركي نيومد هم مهم نيست باز ناراحت شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يعني داشتم از بغض و گريه تو خيابون ميتركيدم 

از يه طرف هم ميره كلي گريه و زاري و دعوا ميكنه كه ما سلامش نميكنيم بيش مادرجونم ،اونم جوش ميزنه فشارش ميره بالا همه به حول و ولا ميفتن

من اول ها گفتم خاله اي با اين اسم ندارم ،باور كنين داشتم كارهاي عروسيم رو ميكردم تو خيابون بودم مادر ...

با اینکه همیشه حسرت کسایی داشتم ک کلی با خاله مادربزرگ اینا درارنباطن ولی الان  خداروشکرمی کنم ک با فامیلا انقد درارتباط نیستم  کلا بلاک کن راحت شو بگو شوهرم خوشش نمیادبهش برخورده و اینا،، نطر منه البته خوددانی

2728
اره منظور مادرجونمه عزيزم ،اخه خانواده شوهرم خيلي متحدن،منم دوست نداشتم از اختلاف هامون باخبر بشه كه ...

متحد چی گلم؟ اونم یه روز پی پیش در میاد ببخشیدها خواستم حق مطلب رو ادا کنم 

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!