2410
2553
عنوان

داستان من و خالم ،قضاوت كنين

1232 بازدید | 64 پست

سلام من يك خاله دارم كه الان باهاش رفت و امد نداريم،مادربزرگم خيلي طرف اون رو ميگيره و اين واقعا لج اوره ،اخه فكر كنين من ازدواج كردم هر مراسمي كه داشتم مامانم بايد هم به خودش و هم شوهرش زنگ ميزد شخصا دعوت ميكرد و هربار نميومدن !!!!! هربار بهانه ميوردن ،مادربزرگمم باز مراسم جديد كه داشتيم ميگفت زنگ بزززززن بهشون دوباره هرچي مامانم ميگفت بابا من تا كي بايد منت اينا رو بكشم اونا بي احترامي ميكنن با نيومدنشون ميگفتتت نه وظيفتووونه و فلان ...ادم مذهبي هست مثلا مراسم بزن و برقص نميره ما مشهديم و عقد توي حرم امام رضا ع ميكنيم فكر كنين واسه همه ي دختردايي و پسردايي هام رفت واسه من نيومد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

افطاري و بله برون و هيچي نيومد 

ولي واسه بقيه ميرفت به من كه ميرسيد ميگفت گناه داره،همين چند وقت پيش شب چله دخترداييم از ارايشگاه اومد اونجا همه تعجب كرده بودن ،مامانم واسه عقد من شام فرستاد واسش توسط بابام كه پس فررررستاددد اخه شما باشين ناراحت نميشين ؟!؟؟

به درک که نیومد فدا سرت اعصاب خودتو میخوای واسه این ادم بی ارزش که هیچ نقشی تو زندگیت نداره خورد کنی

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2714

من عمو اینا رو دعوت کردم برا عروسیم زن عموم نذاشت بیان بی دلیل بهونه آورد دیگه هبچوقت هیچ مراسنی حتی برا خواهرامم بابام نذاشت دعوتشون کنیم 

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
بعضیام میبینن صدا اهنگ میاد وسط عروسی پامیشن میرن یا میرن تو رختکن میشینن 😐😐😐😐😐😐

آخه صدا آهنگ بیاد اسلام به خطر میوفته اینا باید اعتراض خودشونو نشون بدن، ولی اینهمه دزدی و اختلاس و سومدیریت وجود داره صداشون درنمیاد همینا، تازه توجیهشم میکنن

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

خلاصه اين حركتا باعث شد كه كلا دلخوري شديد پيش بياد ولي مادرجونم همش ميگه اون گناه داره حالا نيومده كه نيومده اشكال نداره برين خونش شما عيد 

بديش هم اينه كه با مادرشوهرم و عمه هاي شوهرم دوستن ميره به اونا گله و شكايت ميكنه 

چند ماه پيش عروسيم بود كه طبق معمول نيومد و بعدش گفته بود حالا كه ما قهر بوديم بايد عروس واسم كارت ميورد و اصلا شوهرش بايد شخصا ميورد تا من بيام 

منم اعصابم به هم ريخت 

2706