2737
2734
عنوان

میدونم ب زودی خیانت میبینم...

949 بازدید | 57 پست

شوهرم میدونم داره بهم خیانت میکنه دلیلش و بعد توضیح میدم .فقط یه سوال :

اگه دور از جون شوهرتونو تو خیابون با دختری ببینید واکنشتون نسبت ب شوهرتون و دختره چیه؟؟ک جفتشون مخصوصا شوهرتون بسوزه !!! و بعدش میرین برا طلاق با چ شرایطی ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خدا اون روز رو نیاره.

ولی اگه بشه من میشینم توی خونه و مهریه مو درخواست میکنم.

درسته عمرم هدر میره.

ولی مجبوره هم خرجمو بده هم مهریه مو

بعدم طلاق

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

اگه میخوای طلاق بگیری با استفاده از خیانت شوهر باید یه سری مدرک جمع کنی که نشونه ازدواج دومش باشه اونوقت بی دردسر حق طلاق با تو هست

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...
2740

نیازی نیست به عکس العمل سر صحنه. وقتی میدونی داره بهت خیانت میکنه و زندگیت زهر مار شده .با دلایل کافی برو جدا شو. از نظر قانون ما  این خیانت نیست چون قانون تعدد زوجات برقراره. ولی نمیتونی قبول کنی برو جدا شو. 

یه پوزخند بهش میزنم میگم لایق من نبودی از همون اولم... خوب حد و اندازه خودتو تو خیابونا پیدا کردی.....بعدم میرم از زندگیش کنار چون خودشم میدونه خط قرمزم خیانته.... همیشه هم بهش گفتم خدایی نکرده روزی این اتفاق بیوفته بدون هیچ سروصدایی میرم ولی بعد کاری میکنم که تا هفت جدوآبادت تا اعماق بسوزن

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
2706