2733
2734
عنوان

میدونم ب زودی خیانت میبینم...

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 57 پست
نه نیست ولی قفلش رو که میتونم عوض کنم مثلا میخواد چیکار کنه بره دادگاه شکایت کنه که زنم منو راه نمی ...

در هر صورت اگه بخوایی تا همیشه راه ندی و طلاقتو بگیرز حتما از خونه بیرونت میکنه و نمیزاره اونجا زندگی کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
رسوای خاص و عامش میکنم...پدری ازش در میارم که توی تاریخ بنویسن. به دختره کاری ندارم مقصر اصلی شوهر ه ...

دکتر هولاکویی میگه خیانت یه رابطه سه نفره هست. نفر سوم هم که وارد زندگی آدم متاهل میشه به اندازه اونی که خیانت میکنه مقصره حالا میخواد زن باشه یا مرد

نمیدونم چرا این جمله افتاده تو دهن همه که به اون دختر کار ندارم. وقتی طرف میدونه که ایشون متاهله و اومده تو زندگیش خیلی هم مقصره و باید مجازات بشه

دکتر هولاکویی میگه خیانت یه رابطه سه نفره هست. نفر سوم هم که وارد زندگی آدم متاهل میشه به اندازه اون ...

بعضی وقتام نمیدونن مثلا مرد میگه مجردم یا طلاق گرفتم یا زنم مرده یا داریم جدا میشیم و. ....ازین دروغا

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺
دکتر هولاکویی میگه خیانت یه رابطه سه نفره هست. نفر سوم هم که وارد زندگی آدم متاهل میشه به اندازه اون ...

شما نظر خودتو داری، منم نظر خودمو، از غریبه انتظاری ندارم که بخواد دلسوز زندگیم باشه، بی حیایی اون دختر به جای خود، اما مهم اون مرد هست که همسر داره و داره خیانت میکنه ، مقصر اصلی اونه

[QUOTE=85530546]یعنی زن دوم بگیره یا صیغه کنه تا طلاقمو بدن![/QUOTE

در اینصورت حق طلاق رو به زن میدن وگرنه حق طلاق با مرده به این راحتیا نمیشه طلاق گرفت

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...