2737
2734
عنوان

ازدواج، ۲۰ سالمه

652 بازدید | 85 پست

راستش  تو فازش نبودم

یکی دوساله جو خونمون افتضاح

همش بحثای بیخود

همه تو کارت دخالت میکنن

و حتی خوابیدنمم دست خودم نیس 

و حالا یکی دو ماهیه که واقعا دوس دارم ازدواج کنم از این خونه برم

ولی مادر و پدرم کلا بچه حسابم میکنن

با اینکه جایی کار میکنم و مستقلم فقط اصلا اهل کار خونه نیستم.😐😐😐😐

به نظر شما بیست سالگی واقعا زوده؟

البته تصمیمم فقط به علت فرار از خونه نیس.

ولی مهم ترین دلیلش....

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بهتر از ۱۵سالگیه باز خوبه خلنوادت با تمام اینچیزایی ک گفکی نمیخوان زود ازت خلاص شن  قدرشونو بدون

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

دليلت ميتونه ازدواجت رو تحت تاثير قرار بده و خرابش كنه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2740
بهتر از ۱۵سالگیه باز خوبه خلنوادت با تمام اینچیزایی ک گفکی نمیخوان زود ازت خلاص شن    قدرش ...

بخدا حالم داغونه

تو خونمون هیچکس منو نمیفهمه

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
ب خابیدنتم گیر میدن؟؟

آره

چرا دیر میخوابی؟چرا دیر بیدار میشی؟

چرا خوابت کمه؟

چرا ظهرا میخوابی؟

2706