2737
2739
عنوان

ازدواج، ۲۰ سالمه

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما خانواده ات را درک نمی کنی  اختلاف سنی با پدر و مادرت چند سال هستش  از نظر مقید و پای ...

راستش خب

حدود ۲۵_۳۰سال با مادرم

ولی واقعا گیرن

پدرم حتی به تجویز پزشک هم گیر میده میگه واسه خودش میگه دکتر فلان کارو نکن و آنقدر تکرار میکنه که اعصابمو خورد میکنه. 

مادرم مدام غیبت این و اونو میکنه مدتهاست یک کلمه مثبت حرف نزده

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
2742

تصمیم درستی نیست کلا، آدما برای فرار از یه وضعیت بد دچار وضعیت بدتر هم شدن.

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
من ۱۶ سالم بود ازدواج کردم الانم بهترین زندگی رو دارم خداروهم شکرمیکنم اطرافیانم رو هم تشویق میکنم

یعنی چی چه تشویقی جهانه سوم که میگن همینه ها 

مادر دلم برات خیلی تنگ شده «اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»
2740
آخي عزيزم ١٦ سالته واقعا و هشت ماهه و نيم عروسي كردي و ١٦ هفته و دو روزم به تولد بچت مونده؟  م ...

با این ۱۶ ساله ها بحث نکن

الان داغن

نمیدونن بچگی و جوونی نکردن.هیچی از زندگی نفهمیدن

هی میگن زود خوبه ولی بشن ۲۵ ساله تازه میفهمن چه کلاه گشادی سرشون رفته

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
بخاطرهمینم آقایون زن کم سن میگیرن اونا زرنگترن

امضات 👍👍👍👍

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

واقعا زوده استارتر،مخصوصا اينكه براي فرار از اين شرايط اين تصميم رو گرفتي

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
گلم یکی از دلایل بدی که برای ازدواج میتونه باشه همین فرار از جو خونه. اس،اونم تو ایران که حق طلاق و ...

میدونم

ولی شما جای من باشین  خسته نمیشین؟

امروز بابام گیر داده بسه دیگه دو ماه از عملت گذشته چرا چسب مینداری رو بینیت همچنان

بعد همین حرفو دست کم ۳_۴بار  تا حالا بهم‌گفته بهش میگم بابا دکتر گفته میگه دکتر غلط کرد.😑😑😑😑از ناخن حتی اگه خیلی ام کوتاه باشه بدش میاد

بدش میاد ابروهام همیشه مرتب باشه

بدش میاد بیشتر از هفته ای ۳ بار بیرون برم 

بدش میاد لاک میزنم

بدش میاد رژ بزنم مگه واقعا کم رنگ باشه

بدش میاد ی کم بیشتر از حد معمول بخوابم 

زندگیم‌کوفتی شده

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤

ببین عزیزم تمام عشقو حالتو بکن به گناه نکشی یوقت بعد ازدواج کن خانوادتم چیزی میگن یه گوشتو گوش کن یکیو دروازه اینم که گفتم ۲۰ سالگی زود نیست چون اینجا کاربر زیاد دیدم زیر بیست سالگی بچه دار شدن البته من بهشون توهین نمیکنم انشاا.. خوشبخت بشن 

مادر دلم برات خیلی تنگ شده «اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»
2706