2737
2734
عنوان

سخته وعاشق اینم‌مثل خودش شدم

306 بازدید | 33 پست

من وبچه هام امروز بعد از ظهر میخوایم بریم مشهد شوهرمم نمیاد این سفرمونم یک هفته ای هست شوهرم صبح میخواست برای کارش بره ازمایش عدم اعتیاد بده ودیشب دیر وقت میخواست قهوه درست کنه بخوره من بهش گفتم قهوه برا ازمایشت ضرر نداره یه شکلک بد که انگار دیوونم کردی برام در اورد بعدم جوابم هیچی نداد 

خدایا شکرت🌹

شبم رفت دخترمو یکم ناز کرد اومد خوابید منم تا یک ساک میبستم بعد اومدم خوابیدم ،حتی حاظر نشد یک کلمه باهام حرف بزنه یا سرش از گوشی بیاره بیرون الان اینقدر خوشحالم که شدم مثل خودش اصلا برام مهم نیست که میخواست گند بزنه تو سفری که بعد هشت سال قراره برم 

خدایا شکرت🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم فقط لباس بردار مشهد آخر هفته بارونیه 

سفرت بی خطر 

برو یه هفته لذت ببر

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
2731

عیبی نداره ک حالا خسته بوده و ب هر دلیلی ک بوده

براش صبح بی دلیل قلبی گلی بفرست یا زنگ بزن باهاش قشنگ قشنگ صحبت کن

همش بگو عزیزم از خونه ک میری بیرون دلم برات تنگ میشه چه برسه ازت دور باشم 

حرفای قشنگ ک بزنی هیچ ناراحتی نمیمونه و خودت خیالت راحته و مسافرت بهت خوش میگذره

برای منم دعا کن 

انشاالله حاجت روا بشی 

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
شبم رفت دخترمو یکم ناز کرد اومد خوابید منم تا یک ساک میبستم بعد اومدم خوابیدم ،حتی حاظر نشد یک کلمه ...

برو از امام رضا بخوا درستش کنه 

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
2740
شبم رفت دخترمو یکم ناز کرد اومد خوابید منم تا یک ساک میبستم بعد اومدم خوابیدم ،حتی حاظر نشد یک کلمه ...

شایدم ناراحته ک پیشش نیستین

عیبی نداره برو خوش بگذرون اصلا اعصابتو بهم نریز بزار حسابی بهت خوش بگذره اصلا بهش فکرم نکن حالا برگشتی ی فکری ب حالش میکنی

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
شایدم ناراحته ک پیشش نیستین عیبی نداره برو خوش بگذرون اصلا اعصابتو بهم نریز بزار حسابی بهت خوش بگذر ...

یکسرع میخنده میگه جشن گرفتم از الان که دارین میرین 😑

خدایا شکرت🌹
کآپشن خیلی سرد نیست نه در حد پاییز لباس بردار 

ممنون واقعا کمک بزرگی بهم کردی ساکم جا کاپشن نداشت منم چون تنهام نمیتونم خیلی وسیله بردارم مونده بودم کاپشنشونو چکار کنم 

خدایا شکرت🌹
یکسرع میخنده میگه جشن گرفتم از الان که دارین میرین 😑

میخواد حرصتو در بیاره شوخی میکنه ب دل نگیر

منم با اینکه همسرم دوسم داره خییلیی اما از این حرفا میزنه ک من حرصم بگیره اما من حرص نمیخورم بدم هم باهاش حرف نمیزنم در عوض میگم:

اما من انقدر دلم برات تنگ میشه و از این حرفا ک دیگ چیزی برای گفتن نداشته باشه

سختت نیس با بچه؟من معمولا بچه هام نمیبرم اینجور وقتا

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
2706