1147
648

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156
مردها ویژگیشون کلا اینه که حرومزاده ان. با هیچ ماهی مچ نمی شن. فقط با س ک س خوب مچ میشن.

من مردادی ام.

هم حلال زاده ام هم اختیارم فقط به پایین تنه م نیست عزیزم 😓😓😓😓

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
8
مردها ویژگیشون کلا اینه که حرومزاده ان. با هیچ ماهی مچ نمی شن. فقط با س ک س خوب مچ میشن.

آها الان خوندم . نوشتی مردها؟! 

ایشون نوشته مردادی ها . گلم

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
من مردادی ام. هم حلال زاده ام هم اختیارم فقط به پایین تنه م نیست عزیزم 😓😓😓😓

نه میگه مرد ها

Invest in your mind,invest in your happiness,invest in yourself🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

بسیاااار حسود و زبون تند و تیز .خیلی وقتا مثل بچه های لجباز بی منطق و بی فکر .

مهربون و دلسوز هم هستن البته بعد از اینکه نیش زدن

اگه جواب ریپلای نمیدم یعنی منطقت از نظرم کاملا رد هست.پس بحث نمیکنم.
من مردادی ام. هم حلال زاده ام هم اختیارم فقط به پایین تنه م نیست عزیزم 😓😓😓😓

ایشون داره در مورد خودش و خانواده ش حرف میزنه

خودِ امام حسینم شب عاشورا گفت هرکی میخواد بره بره  دو دقیقه برقای مملکتو خاموش کنید،مرزا رو باز کنید،بذارید انسانهای آزاده بمونن ما بریم گم شیم      
1179

خجالت بکش خانوم این حرفا چیه که میزنی؟

پسر من مردادیه یعنی حروم زاده هست.

فهم و شعور هم خوب چیزیه متاسفم برات که اگه از کسی بدت میاد یا چنین خصلتی داره با همه جمعش میندی.

تو خودت از همه بدتری که همه رو به یه چشم میبینی و بدترین لقب رو روشون میزاری. متاسفم

یعنی میشه منم وزن کم کنم.86....84.....83700....83400....82
خجالت بکش خانوم این حرفا چیه که میزنی؟ پسر من مردادیه یعنی حروم زاده هست. فهم و شعور هم خوب چیزیه ...

نوشته مردها . بد فهمیده .

ولی بازم حرفش بده. خیلی بده نسبت حرام زادگی دادن . حتی تو عصبانیت حتی تو شوخی

1190