1351
1341
عنوان

هزينه خياطي

146 بازدید | 26 پست

سلام دوستان ميگم ي خياطي واسم دوتا لباس دوخت اول ازش هرچي پرسيدم نكفت قيمتشو آشنام هست حالا كه دوخته قيمتو خيلي بالاتر گفته منم همون قيمت جاهاي ديگه بهش دادم بر نداشت گفت كاملشو بيار خيلي سروكله زديم باهم برنداشت گفت كاملشو بيار واسم اخرش گفت اصلن نميخوام در راه خدا باشه حلالت باشه منم گفتم پولت خونست بيا ببرحالا چيكار كنم بنظرتون؟؟؟اگه نيومد ببره ببخشيد طولاني شد

اشنا همینه دوبل میکنه تو استین ادم😑منم رفتم ارایشگاه هی تعارف تعارف اخر ازم ۲۵۰ گرفت برای یه وکس و یه رنگ

من دلم پیش غریبی است که نامش وطن است...        اهواز#خرمشهر#ابادان#سیستان#کرمانشاه#شیراز#گلستان#لرستان#...💔

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

به نظرم سعی کن فی رو بگیری راضیش کنی. هم سیخ نسوزه هم کباب. چون تقصیر خودت بوده طی نکردی

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔 لطفا برای باردار شدنم یه صلوات بدین. ممنون میشم.🌹
1348
1308
1346