2737
2739
عنوان

دلم رو شکستند😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 79 پست
منم عمه ام یه نامردی خیلی بزرگی کرد در حقم که دو روز گریه کردم الانم دوسال میگذره من که دعا میکنم خد ...

کاری ک این ها کردند ن تنها من مامانم رو هم نابود کردند خیلی سخته اشک مادر رو ببینی😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاری ک این ها کردند ن تنها من مامانم رو هم نابود کردند خیلی سخته اشک مادر رو ببینی😞

من هنوز شوهرم سرکوفتم میزنه، طکی دلم با اونا صاف نمیشه یکی با شوهرم تو گریه مادرت دیدی من گریه بابامو شوهرم در اورد به خاطر من، هبچ وقت قلبی نمیبخشمش

خدایا شکرت🌹
2728
2740
همش دارم ميگم خدا داري ميبيني؟اونا الان دارن ب من ميخندن ب مني ك بي گناه بودم اين وسط ب مني ك 😭😭😭 ...

بخدا هر کی میبینه میگه دختری ب سن تو ک نباید اینقد تو خودش باشه ولی هیچ کس خب از دلم نداره

ای کاش خدا میشنید من ک خسته شدم با هر صدای اذان محاله از ته قلبم براشون آه نکشم

من ثانيه ب ثانيه زندگيمو دارم اه ميكشمو نفرين ازشون نميگذرم ي جوري بهم زخم زدن و رفتن ك تا قيام قيامت ازشون نميگذرم بايد تاوان بدن  بايد😭😭😭البتع تا الان ك فقط منم ك دارم زجر ميكشم  زجه ميزنم استخون تو زخمم خدا اون بالا نشسته فقط داره نگا ميكنه و هيچ كاري نميكنه برام😭😭

2706