2733
2734
عنوان

دلم رو شکستند😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 79 پست

عزیزم چرا فکر میکنی عیده همه خوشن و شما دور از جونت بدبخت! عزیزم اشتباه من و نکن من سالی که گذشت بدترین سال زندگیم بود و همچنان تمام نشده. خیانت همسرم که از ۱۶ سالگی باهاش بودم، جداییم و طلاقم با یه دختر بچه که الان ۳ سالش شده، چرت و پرتایی که مادر شوهر سابقم پشت سرم گفت از پا داشت من و در میورد. انقدر مثل شما غصه خوردم که منی که یه موی سفید نداشتم تو سن ۳۴ سالگی نصف موهام سفید شد. ولی اونایی که عذابم دادن خوش وخرم!

و در اخر مادرم که دچار سرطان سینه شد.

به خودم اومدم دیدم با غصه خوردن من گریه و اه و‌نفرین چیزی برای من درست بشو نیست. پس سپردم همه چیزو به خدا و به جلو حرکت کردم. ارتقاع شغلی گرفتم، شادی رو به خونه اوردم، پا به پای مادرم با سرطانش می جنگم. با دخترم بازی میکنم، گردش میکنم، مسافرت میرم. هر وقتم یادش میوفتم کمی گریه ام میگیره به خودم میگم اونا خوشن چرا من نباشم. 

الان همونا که کلی چرت و پرت در مورد من شنیده بودن همه میگن احسنت به نو زن نمونه و مادر خوب! دوستان و فامیل تحسینم میکنن! شغلی که من دارم ارزوی خیلی هاست! 

انقدر خودم و بار کارای خوب و جریان زندگی مشغول کردم که کمتر ذهنم طرف بدی های سال پیش میره.

شما هم رها کن! به خدا هیچی و هیچکس ارزش اینکه حال ادم خراب باشه رو نداره. حالا گیریم که اونا تقاصشونم پس دادن، شما نتهایتا یه مدت خوشحالی ولی این بازم باعث نمیشه در مدت طولانی حالت خوب شه، باور کن اینو!

پس دختر خوب پاشو یه نفس عمیق بکش و خودت رو بساز. زندگی جریان داره پس باهاش همسو شو. هر بار که یادت افتاد چی شده به خودت بگو اتفاقی که افتاده و شما نمیتونید تغییرش بدین مال گذشته است. اگه شما حالتو خوب کنید حال مادرتونم خوب میشه. تو گذشته خودتو اسیر نکن فایده اش چیه؟؟ شما اگه دور از جونت انقدر گریه کنی تا جان از کفت بره اب از اب تکون نمی خوره پس فکر خودت باش! 

She remembered who she was and the game changed
عزیزم چرا فکر میکنی عیده همه خوشن و شما دور از جونت بدبخت! عزیزم اشتباه من و نکن من سالی که گذشت بدت ...

یه دنیا ممنونم ازت دوست عزیز انشاالله ک منم بتونم راهمو پیدا کنم و شاد باشم حرفاتون خیلی ب دلم نشست دعا کنید ک منم بتونم مثل شما موفق بشم بازم ممنونم از قلب مهربونت ک اینقد با حوصله جوابمو دادید .الهی ک خدا بهترین ها رو نصیبتون کنه😘🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دنیا ممنونم ازت دوست عزیز انشاالله ک منم بتونم راهمو پیدا کنم و شاد باشم حرفاتون خیلی ب دلم نشست ...

قربونت برم عزیزم. امیدوارم از من ناراحت نشی ولی اگه دختر حرف گوشکنی باشی از همین الان حال دلتو عوض میکنی. چرا؟؟؟ چون ما زنا از پس همه چیز بر میایم! وقتی قدرت اینو داریم که ۹ ماه یه موجود زنده رو در وجودمون زنده نگه داریم پس قدرت همه چیزو داریم. 

خدا شما رو خیلی دوست داشته که زن افریده اینو فراموش نکن هیچ وقت. 

در ضمم عزیزم ما انسانها دوستداریم حال بد داشته باشیم و همش ناله کنیم این حس برامون خوشایندتره و از نظر عملی هم این حرفی که میزنم ثابت شده. 

ببین گلم نمی دونم چند سالته ولی مثل یه خواهر بزرگتر اینو از من بپذیر و سعی کن خودت تجربه نکنی. اگه من تونستم حالمو عوض کنم شما هم می تونی فقط عین من دست دست نکن تا موهات سفید شه و دور چشمت چروک! 

همیشه موفق باشی عزیزم. 

She remembered who she was and the game changed
قربونت برم عزیزم. امیدوارم از من ناراحت نشی ولی اگه دختر حرف گوشکنی باشی از همین الان حال دلتو عوض م ...

ممنونم دوست عزیزم بخدا حرفتون خیلی ب دلم نشست کسی رو نداشتم پیشش درد دلمو بگم . ممنونم ازت دوست خوش قلب واسم دعا کنید حال دلم زود خوب بشه حرفتون رو فراموش نمیکنم 😘

2731