2733
2739
عنوان

مامانی که بچه 2تا3سال دارین

100 بازدید | 16 پست

من دخترم خیلی اذیت میکنه اصلا نمی ذاره کاری انجام بدم خودشم باید انجام بده مثلا ظرف میشویم یا گردگیری میکنم ازم میگیره الانم رفته آردها رو برداشته کل خونه و خودشو پر آرد کرده از صبح تا حالا ده بار خونه رو مرتب کردم فایده نداره شماها چیکار میکنین ؟؟

هیچی بایدنگاش کنی ولذت ببری🤗😁

البته منم بعضی وقتا اعصابم خورد میشه

ولی چاره ای نیست

خداروشکر که هستن و سالمن

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مرتب نکن بذا از زندگی لذت ببره بریزه بپاشه کشف کنه 

بذا عشق کنه 

بچه من ی ماه دیگه دوسالش میشه 

تا وقتی دست ب جیز خطرناک نزنه از هیچی منع نمیکنم  

از شب عید تالا  کفشای عیدش پاشه 😂😂😂😂حتی شبا موقع خواب 

فقط تعویض ب تعویض ۲-۳مین درمیاره

آرد و کجا ریخت دقیقا؟ دور از جونت من باشم سکته میکنم

من تموم چیزایی که میدونم خیلی کثیف کاری داره رو از دم دستش برداشتم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

شماها چیکار میکنین بچه هست هرچی بهش میگم دوباره اینکار را نکنی میگی باشه اما بعدش یه دقیقه نشده باز شروع میکنه دیگه فهمیدم باشه یعنی کار خودشوانجام میده

2740
آرد و کجا ریخت دقیقا؟ دور از جونت من باشم سکته میکنم من تموم چیزایی که میدونم خیلی کثیف کاری داره ر ...

کل خونه من داخل آشپزخانه بودم تازه راضی کرده بودم تلویزیون ببینه جدیدا چهارپایه می ذاره زیر پاش داخل یخچال بود امروز وسایل مونده داخل یخچال رو برداشتم قراربود بریزم بیرون یه گوشه آشپزخونه گذاشتم تا بذارم بیرون آردم کنارشان بود هرکاری فکر کنین انجام میده رفته امروز داخل تنگ ماهی شیر ریخته میگه بیا مامان بهش شیر دادم 

والله بچهای من اجازه ندارن این کارها رو بکنن فقط میتونن اسباب بازی کنن 

اسباب بازی که همش میاره داخل سالن هی میبرم اتاقش فایده نداره  یعنی من همش باید اسباب بازی جمع کنم همش م دوس داره بره داخل حیاط یا بچه های همسایه رو بیاره خونه 

هیچی بایدنگاش کنی ولذت ببری🤗😁 البته منم بعضی وقتا اعصابم خورد میشه ولی چاره ای نیست خداروشکر که ...

موافقم این روزا دیگه تکرار نمیشه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2706