2737
2734
عنوان

وقتی مهمون میادمادرشوهرم...

598 بازدید | 54 پست

وقتی مهمون میاد ومن خونشونم میره یه گوشه خانوم میشه میشینه و بلند میگه فلانی برو دوسه تا پیش دستی بیار...

منم مجبورمیشم برم تا تهش پذیرایی کنم

گاهی وقتها خودمو میزنم به نشنیدن و محلش نمیدم ولی من بدمیشم جلو همه

چیکارکنم نمیشه نرم خونش که خصوصا تو عید 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

وا خب مگه چیه

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این چه حرفیه تو هم زندگی داری نرو خونشون نهایتا هفته ایی یه بار وقتی میدونی مهمون ندارن

•—»ღ.· ™`·ღزنــــــــدگـــــــیــــــــ ســــــــــختـــــــــهــــــــ امــــــــا امــــــــیــــــــدؤارمــــــــ بـــــــهــــــــ خاطـــــــــر دختـــــــــرمــــــــ ســــــــــرد نــــــــشــــــــــمــــــــღ.· ™`ღ«—•
2731

برای چی نمی‌شه نری؟

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2740

ماهم وقتی خونه مادرشوهرم باشیم

نمیذاریم هیچ کاری انجام بده

شما خودت انجام بده که بهت نگه

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
هرکی یه اخلاقی داره شاید شما اینحوری نباشی ولی من من خوشم نمیاد  تو رودروایسی گیرمیکنم

هرطور راحتی عزیزم

2706