2752
2734
عنوان

وقتی مهمون میادمادرشوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 54 پست
خب اره اگر رفتی باید پذیرایی کنی  خودت روت میشه بشینی اون که بزرگتره پذیرایی کنه؟

اگه خودم اینکارو بکنم اره ولی هردفعه باصدای بلند بهم میگه  

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

خدایاااااا

چی.میشه مگه کمکش کنی؟؟؟من ک خونه مادرشوهرم مهمون میاد تمام کاراشو خودم میکنم

دلم بارداریه ناخواسته میخواد،دو قلو هر دوتاش دختر.....اخه دکتر گفته دیگه نمیتونم نی نی بیارم😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چه اشکال داره کمک کنی لاغر میشی چه تنبل

تو همه کارای خونش کمک میکنم تنبل نیستم ولی احساس میکنم جلو بقیه بهم دستور میده خب سختمه

اتفاقا دختر داره

پس شما همون یه بار واسه عید دیدنی رفتی کافیه دیگه واسه چی میری پرروشون میکنی

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2731
تو همه کارای خونش کمک میکنم تنبل نیستم ولی احساس میکنم جلو بقیه بهم دستور میده خب سختمه

منم از دستور دادن خوشم نمیاد

اوایل مادرشوهرم میگفت مثلا میوه بیار یا چای بیار ب همسرم میگفتم پاشو بیار دیگه ب کارش ادامه نداد😊

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
پس شما همون یه بار واسه عید دیدنی رفتی کافیه دیگه واسه چی میری پرروشون میکنی

فک کن بعدغذا نشسته به من میگه پاشو ظرفارو ببر سفره رو جمع کن

اخه تنهاییم خوبیم باهام خودم کمک میکنم بدم میاد مث مهمون بشینم

فک کن بعدغذا نشسته به من میگه پاشو ظرفارو ببر سفره رو جمع کن اخه تنهاییم خوبیم باهام خودم کمک میکنم ...

میخواد به خیال خودش اقتدارشو نشون بده بذار دلش خوش باشه!! دو دفه که اینجوری دستور داد خودتو بزن به نشنیدن یا برو   به یه کاری خودتو‌ مشغول  کن یاد بگیره دستور نده

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

من خودم خونه مادرشوهرم تا حدی کمک میدم پذیرایی هم میکنم ولی اون هی باز میگه اعصابم به هم میریزه,مثلا یه بار خونشون اومدم نهار درست کنم دیوونم کرد بس اومد تو اشپزخونه و هی نظر بی خود داد,اخرش هم زیر گاز و زیاد کرد چند تا از کتلتام سوخت,منم عصبانی بهش گفتم غذا رو سوزوندی,دیگه توبه کردم هیچوقت براش غذا درست نکنم

خواهش میکنم برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید
اگه خودم اینکارو بکنم اره ولی هردفعه باصدای بلند بهم میگه  

خب گلم‌تا مهمون میاد برو پذیرایی عید میان و میرن همینه دیگه من خونه بابام می رم  میمیرم از خستگی خونه پدر شوهرم هم همینجور...😐

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706