2733
2734
عنوان

وقتی مهمون میادمادرشوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 54 پست
با همسرت هماهنگ باش بگو ایشون پذیرایی کنه. شما برو تو آشپزخونه چایی بریز، بده همسرت ببره. من بهتون ح ...

اینم پیشنهاد خوبیه

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم پیشنهاد خوبیه

اکثر مهموتها زن هستن ول کن شرایط بدتر میشه یا یه نقشه بکش یکی دوساعت بیشتر اونجا نمون یا تحمل کن بخدا مردم هم حرف میزنن بشینی و مادرشوهرت پذیرایی کنه باهم پذیرایی کنید البته بهتره 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2731
اکثر مهموتها زن هستن ول کن شرایط بدتر میشه یا یه نقشه بکش یکی دوساعت بیشتر اونجا نمون یا تحمل کن بخد ...

ببخشید من نمیفهمم. حالا شوهرش بشقاب و چایی بذاره جلوی مهمون زن چی میشه؟ مگه تفکیک جنسیتیه؟

اکثر مهموتها زن هستن ول کن شرایط بدتر میشه یا یه نقشه بکش یکی دوساعت بیشتر اونجا نمون یا تحمل کن بخد ...

وقتی شوهرم سرکاره مجبورم بمونم تابیاد

بعدشم من جلو اقایون چادرمیپوشم سخته برام پذیرایی

شیطونه میگه دیگه اونجا هیچ کار نکن پرروشدن

با همسرت هماهنگ باش بگو ایشون پذیرایی کنه. شما برو تو آشپزخونه چایی بریز، بده همسرت ببره. من بهتون ح ...

واای گل گفتی منم از این به بعد همین کار و میکنم,حالا جالبه شوهرم تو خونه خودمون کمک میکنه خونه مامانش میشینه😐

خواهش میکنم برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید
واای گل گفتی منم از این به بعد همین کار و میکنم,حالا جالبه شوهرم تو خونه خودمون کمک میکنه خونه مامان ...

ما تقسیم کارمون این جوریه که من آماده میکنم و همسرم پذیرایی کنه. شان خانمها این نیست که هی دولا و راست بشن جلوی دیگران. به خصوص خونه مادرشوهرم وقتی دامادها میشینن مگه عروسها چه فرقی دارن که هی خم و راست بشن جلوی اونا؟ البته من کمک شوهرم و خواهرشوهرام میکنم ولی دامادهاشون بسیار رو اعصابن

شما هر وقت دستور برات صادر کردن بلافاصله شوهرت رو صدا کن که بلند بشه. وقتی ببینن پسر عزیزشون کار میک ...

حتما ولی وقتی نیست😒

ما تقسیم کارمون این جوریه که من آماده میکنم و همسرم پذیرایی کنه. شان خانمها این نیست که هی دولا و را ...

اره منم زورم میده,عروس کار کنه ولی داماد بشینه بالا بالا,خداروشکر من راه دورم ولی قبلا تو یه ساختمون بودیم بیچاره م کرده بودن

خواهش میکنم برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید
2706