2737
2739
عنوان

جواب خیانت

937 بازدید | 13 پست

سلام قصه اش طولانیه یکم

ولی راهنمایی که میخام ازتون اینه که بگید تو بیو و پردفایلم تو تل چی بزارم که هم نامفهوم باشه هم جوابشو داده باشم

خیانت فامیله کسی که فکرشو هم نمیکردم

ولللش کنننن بابا 

مگه بچه ای بزاری تلگر. ام

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با عکس پروفایل تون ؛ می خواید  پاسخ گوی خیانت  یه شخص ثالث باشید واقعا ؟؟🙄🙄

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728
با عکس پروفایل تون ؛ می خواید  پاسخ گوی خیانت  یه شخص ثالث باشید واقعا ؟؟🙄🙄

پاسخشو ک دادم ولی تو پروفایل جواب پرو فایلاشو بدم هم اینکه حرفایی ک پشت سرم تو واقعیت میزنه رو داده باشم

عجب

پروفایل ها هم شده ماجرایی

هیچی  نزاری بهتره

چون سودی نداره و خر چی بگی اون فرد با قضاوت قبلیش میخونش و اثری نداره

بهترین کار سکوت و کناره گیری کردنه چون هر چی هم بگی بعدا پشیموم میشی که کم گفتم و یا چرا اصلا گفتم

پیشنهادم دومم هم:امضای خودم هست چون در مورد بدی هست

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
2740
پاسخشو ک دادم ولی تو پروفایل جواب پرو فایلاشو بدم هم اینکه حرفایی ک پشت سرم تو واقعیت میزنه رو داده ...

بنظرم  خودتون‌و  سبک نکنید .... ( ببخشیدا  ک صریح گفتم ) 🤗

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....