2733
2739
عنوان

راهنماییم کنین هرکی بچه داره

108 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها به نوزادم شیر خشک ببلاک میدم 1 ماه اول شیر خودم میدادم ولی شیرم بهش نمیسازه نفخ دل درد میگیره بهش شیر خشک دادم اما نمیتونه پی پی ونه باید تحریک کنم تا پی پی بزنه تورو خدا راهنماییم کنین الان تعطیلات دکتر نیست شیر خشک عوض کنم خوب میشه . جه مارک خوبه؟؟

کولیک داره راهی هم نداره

باید دورشو بگذرونه 

معمولا تا سه ماهگی طول میکشه 

دکترا پدی لاکت و کیدی لاکت معمولا میدن که کمی تاثیر داره برای رفع دل درد 

«بردگی»یعنی‌اینکه:یک‌ شخص دیگر‌ تصمیم بگیرد،تو چقدر و‌ چه اندازه آزاد باشی...برتراند راسل
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه من سال ۹۵ به دنیا اومد دکتر از اول بهش گیگوز داد(خودم شیر. نداشتم )

برده بودم ختنه کنم یه خانومه هم بود دید. قوطی شیر. خشک و دستم گفت بچه ش یبوست داره و. از یه دکتر پرسیده چکار کنه گفته شیر خشک گیگوز بده

حالا بعد. تعطیلات از دکتر بپرس

2742
2740
موجب صدمه به معدش میشه در اینده

نبابا..ما از قدیم تا همین الان تمام بچه های فامیل دوست اشنا همین کارو انجام میدیم و هیچ وقت چیزی نشده...نعمت خدا باعث مریضی نمیشه

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج
نبابا..ما از قدیم تا همین الان تمام بچه های فامیل دوست اشنا همین کارو انجام میدیم و هیچ وقت چیزی نشد ...

پرز معده ی بچه امادگی هضم همه ی انواع مرکبات رو نداره، یکسال بعد از تولد معده پذیرشش رو پیدا میکنه

یکی از دوستانم همین کارو کرد و الان که دخترش ۹ سالست دایم با مشکلات معدش درگیر هست

شما خوشبختانه ازونهایی هستید که معدتون خیلی قویه و خداروشکر مشکلی پیش نیومد براتون، ولی خیلیا اینطور نیستن