2737
2739

حمیرا بود فک کنم یه آهنگ خونده بود توش میگفت اللللللللهی بمممممممیری که دیگر بدانم کجایی😁الان یاد اون بزرگوار افتادم😁😁😁😁😁

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا انقد در حق ما ظلم میشه مگه مردا کین که میتونن به زنشون خیانت کنن بزننش هزار بلا بیارن سرش آخرم طرف مرد و بگیرن 😕

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2731
واقعا 😑ببخشید ولی غلط کرده چرا باید باهات چنین رفتاری کنه که آرزوی مرگشو کتی بهت حق میدم عزیزم  ...

معتاد.خسیسه،کتک میزنه.شکاک و بد دله.بی ادب.فحاش.تهمت ناموسی میزنی.اجازه نمیده از خونه بیرون برم،دو بار خیانت کرده،سیگار میکشه،از خانوادم بدش میاد،اجازه نمیده با داداشم دست بدم،......

چیکارکرده بگوخالی شی منم گفتم توتاپیکم اروم شدم

قرار خیر سرمون بریم مسافرت میگ میخام برای خونه دوربین بزارم.

بعد اب پرید تو گلوم میگع تو میترسی ک گفتم دوربین بزارم.از ترس اب پریده گلوت.

حتما وقتی من نیستم کسی میاد پیشت ک میترسی

2740
معتاد.خسیسه،کتک میزنه.شکاک و بد دله.بی ادب.فحاش.تهمت ناموسی میزنی.اجازه نمیده از خونه بیرون برم،دو ب ...

😯😯😯😯😯😯😯وووای عزیزم بمیرم برات من چی میکشی 😢😢😢😢😢بهت حق میدم عزیزم ایشالا که از دستش خلاص میشی چنین مرداییی واقعا باید بمیرن عزیزم بگو بازم بگو خودتو خالی کن بمیرم من😢😢😢😢😢😢

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
قرار خیر سرمون بریم مسافرت میگ میخام برای خونه دوربین بزارم. بعد اب پرید تو گلوم میگع تو میترسی ک گ ...

واعجب حرفی زده واقعاکه خجالت اوره 😠😠😠😠😠😠

واسه سلامتی خواهرم یه صلوات میفرستین😖😖😖😖😖
مردا چرا این روز عیدی دست از ادا و اصول بر نمیدارن؟اکثر تاپیک ها الان شاکین یا از دست شوهر یا خانواد ...

دیشبم موقع تحویل سال داشتم ظرف میشستم

اب روشویی سرد شده بود داشت دستش رو میشست،اومد هرچی از دهنش دراومد بهم گفت

ک چرا اب بازه،لحظه سال تحویل فقط دعا کردم قبل از خودکشی مرگم برسه.فقط همین

قرار خیر سرمون بریم مسافرت میگ میخام برای خونه دوربین بزارم. بعد اب پرید تو گلوم میگع تو میترسی ک گ ...

ووووای یعنی چی😢😢😕

2706