2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گاهی منم همین فکرارو میکنم استارتر

بس که زجرم داده

نمی دونم چرا

آرزومه بمیره 

برم سر خاکش

هرچی تو دلمه

هرچی عذابم داده

همه رو سر خاکش بگم

جیگرشو بسوزونم

بهش بگم واگذارت کردم به خدا

من زورم بهت نرسید

خدای من به سزای اعمالت برسونه

بعضی سختیا آدم رو قوی نمی کنن،پیر می کنن!!!حناجان سابقم.قطع دسترسی شدم
2740

مشخصه دعوا کردی و دلخوری ازش 

وگرنه موقع خوش خوشون ادم صدسال همچین ارزویی نمیکنه

ولی معمولا عکسش صورت میگیره هرچی از شوهره متنفر باشی بیشتر عمر میکنه🤐

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
مشخصه دعوا کردی و دلخوری ازش  وگرنه موقع خوش خوشون ادم صدسال همچین ارزویی نمیکنه ولی معمولا ع ...

واقعا؟😢

هرچی شوهر بد باشه

عمرش بیشتره یعنی؟😢

بعضی سختیا آدم رو قوی نمی کنن،پیر می کنن!!!حناجان سابقم.قطع دسترسی شدم
هرکاری ک فکر کنی

واقعا 😑ببخشید ولی غلط کرده چرا باید باهات چنین رفتاری کنه که آرزوی مرگشو کتی بهت حق میدم عزیزم 

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
گاهی منم همین فکرارو میکنم استارتر بس که زجرم داده نمی دونم چرا آرزومه بمیره  برم سر خاکش ...

وااای واقعا متاسفم😢

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2706