2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته منم این حرفو تایید میکنم باید طلاق بگیرن تازه 20 سالشونه میتوونن دوباره زندگیشونو روبسازن

طلاق نمیده،

خانوادمو میکشه.بچمو میکشه.

وگر ن خیلی وقت پیش طلاق گرفته بودم

2731
طلاق نمیده، خانوادمو میکشه.بچمو میکشه. وگر ن خیلی وقت پیش طلاق گرفته بودم

وووای بچه هم داری

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2740
ممنونم دوستم باور کن نظرت رو خوندم گریم گرفت، چون چنین چیزی محاله

عزیزم خدا بخواد هیچی محال نیس وقتی مرده رو زنده میکنه وقتی هزاران هزار معجزه ی کوچیک و بزرگ دیگه نشونمون میده اینکه ی مرد رو تغییر بده اونقدری ک بشه پشت و پناه خونواده اش براش کاری نداره با یقین کامل برو در خونه ی خدارو بزن گلم ازش با خلوص کامل بخواه ک بهترین سرنوشتو نصیبت کنه حالا هر چی ک هست  شک نکن دست خالی برت نمیگردونه

ذکر یاودود رو هم بخون همیشه خیلیا ازش نتیجه گرفتن عزیزم 

امیدوارم روزای خوشت خیلی زود از راه برسه😘😘امیدهممون ب خدا

من همیشه و هر لحظه اینو میگم

منم گفتم امروزگریمودراوردودعوام کردوکتک زدبیشعوربچه ننه همش خونه ننشه ناراحتم میشم نمیفهمه میگه مگه چیکارکردم.

واسه سلامتی خواهرم یه صلوات میفرستین😖😖😖😖😖
واقعا؟😢 هرچی شوهر بد باشه عمرش بیشتره یعنی؟😢

معمولادهمینطوره متاسفانه☹

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋