2703
2553
دقیقامیدونم اون نمیمیره،میخوام خودمو بکشم

نه دیوونه شدی فکر کردی بمیری اون ناراحت میشه میشه....فقط خودت میری میخوابی زیر خاکو هیچکس ککشم نمیگزه این وسط

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
آخه با این وضعیت چجوری زندگیشو بسازه مگه میشع شما خدایی نکرده خودتون بودید میتونستید با چنین فردی زن ...

درسته خیلی سخته خیلی ،من بخاطر یه دکتر نبردن شوهرم ازش عصبانیم تو تاپیک اخریم راجبش نوشتم ،بیچاره این خانوم چی میکشه خب باید طلاق بگیره یا باید زندگیشو درست کنه دیگه اینجوری خودش اذیت میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط نظرمو میگم بلاخره نظرات همه با هم یکی نیستن لطفا نریزین سرم  استاتر ناراحته درکش میکنم ...

براش دعا میکنم اما این مرد دیگه مرد زندگی نمیشه براش 💔

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  
شما کلا نظر دیگه نداری همه جا اذان میگی😂

با ی تیر دو نشون😃

ذکر میکنه  ثوابه 

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
2720
دیشبم موقع تحویل سال داشتم ظرف میشستم اب روشویی سرد شده بود داشت دستش رو میشست،اومد هرچی از دهنش در ...

ببخشید من نظر میدم. ولی واقعا متاسف شدم که چی باید سرتون بیاد که موقع تحویل سال یه همچین آرزویی کنید. چه صبری دارید شما.....

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی

وووای حالم واقعا خراب شد یعنی چی چرا بعضیا انقد نفهمن که زندگی چن نفرواینطوری به آتیش میکشن😠

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2714
من فقط نظرمو میگم بلاخره نظرات همه با هم یکی نیستن لطفا نریزین سرم  استاتر ناراحته درکش میکنم ...

ممنونم دوستم

باور کن نظرت رو خوندم گریم گرفت،

چون چنین چیزی محاله

درسته خیلی سخته خیلی ،من بخاطر یه دکتر نبردن شوهرم ازش عصبانیم تو تاپیک اخریم راجبش نوشتم ،بیچاره ای ...

درسته منم این حرفو تایید میکنم باید طلاق بگیرن تازه 20 سالشونه میتوونن دوباره زندگیشونو روبسازن

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2706