2733
2739
عنوان

پسر نه ماهم

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا کی میخان این فسقلیابزرگ شن😢قبلا میگففتم یکسالش بشه خوب میشه بدترشده بهترنشده

هر چی بزرگتر بشن بدتر میشن 😣😥

کاربر قدیمی ام نمیدونم چرا ترکیدم😂😁 . تیکر تولد دوسالگی دخی نازم 
2728
من خیلی اعصابم ضعیف شده 

والا حق دارييييييييي

منم دارم تقريبا دو ساله نصف شبا به خود زني ميافتم بخدااااااااا

اما بعد اينقدر دلم ميسوده اخه در كل خيلي ارومه و بي دردسر به لطف خدا اما بشدت حس و مود من روش تاثير داره نميدونم شما هم اينطورين؟؟؟

اوف پسر منم اینجوریه 

الهی بمیرم من یه پسر ۵ ساله هم دارم کوچیکه اصلا اجازه نمیده یه تایمی رو برای برادر بزرگش بزارم.اینقدر دلم برای پسر بزرگم میسوزه

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
2738
والا حق دارييييييييي منم دارم تقريبا دو ساله نصف شبا به خود زني ميافتم بخدااااااااا اما بعد اينقدر ...

منم نصف شبا میگم گریه میکنم از وقتی دنیا اومده یه شب نخوابیدمه اولش کولیک داشت الانم اینجوریه

من خیلی اعصابم ضعیف شده 

گل محمدی و گل گاو زبون و اسطوخودوس دم کن بخور اروم شی

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤

من که دیگه دخترم تازگیا یاد گرفته یه چیزی بهش ندم خودشو میزنه . یه جیغ هایی میزنه . همشم پشت در یخچال وایساده میگه میمی منظورش(پنیره) بهشم بدم که نمیخوره میخاد بماله به همه جا 😭😢 خسته شدم از بس تمیز کردم 

کاربر قدیمی ام نمیدونم چرا ترکیدم😂😁 . تیکر تولد دوسالگی دخی نازم 
از بس عصبی ام شیرمم کم شده

قطره شیر افزا بخر و عرق رازیانه هم استفاده کن نصف استکان سه وعده قبل وعده های غذایی

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤