2737
2734
عنوان

پسر نه ماهم

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 35 پست
دو لوژل ضرر نداره

واسه دندوناش كه دارن در ميان؟ اااخي عزيزم گناه دارن والا

ببين جانم اگر خيلي بد مود و بيقرار  بود و غذا نميخوري يا شب اذيت ميشد بهش تايلنول يا همون استامينوفن اطفال بهش بده سريع حالشو خوب ميكنه بعد در طول روز و بعد اززظهر ميتوني ژل بيحسي نوزادا رو براش استفاده كني يكمي بمال روي انگشتت بكش روي لثهاش ااااخي عزيزدلم 

بخدا دلمم ميسوزه هااااا اما ماشالا هرچي بزرگتر ميشه بدترررررن

منم نصف شبا میگم گریه میکنم از وقتی دنیا اومده یه شب نخوابیدمه اولش کولیک داشت الانم اینجوریه

ميدونم بخدا 

نه يه غذاي درستي ادم ميتونه بخوره نه يه خواب درستي ميره نه يه دستشوييييييييييييي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه دندوناش كه دارن در ميان؟ اااخي عزيزم گناه دارن والا ببين جانم اگر خيلي بد مود و بيقرار  ب ...

هر شب بدم بهش آخه باباش خیلی با دارو  مخالفه میگه اینا همه شیمیایین

منم مثل شما بودم

خیلی اعصابم ضعیف شده بود

جدا از اذیت های بچه

آزامیش رفتم به شدت آهنم پایین بود

یه تست بدید

خداجون کمکم کن بتونم این کوچولو رو اون جوری که تو دوست داری بار بیارم😘😘😘
2731
هر شب بدم بهش آخه باباش خیلی با دارو  مخالفه میگه اینا همه شیمیایین

نه نيازي نيست هر شب بدي حق با شوهرت هست گفتم عزيزم زمانهايي كه خييييلي اذيت ميشه غذا نميخوره و كافه هست بايد بهش بدي به مرور بهترش ميكنه بايد بدوني كجا ديگه نميشه مهارش كرد اونوقت بهش دارو بدي  لازمه عزيزدلم نگران نباش اما نه هميشه البته اين يه دوره هست به اميد خدا ميگذره واسه هميشه كه نيست

گناه داره گاهي اذيت شدنش از عوارض دارو خيلي بدتره