2726
عنوان

پسر نه ماهم

172 بازدید | 35 پست

خانما پسرم 9 ماهشه پدرمو درآورده همش غر میزنه بهم میچسبه نمیزاره تا دسشویی برن شبا تا صبح بیداره غر میزنه خدایا دیگه خستم کرده چکارش کنم دوتا دندونم داره 

گازش بگیر شومولیه مومولی رو

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر ۱۸ ماهه منم همینجوره.  هنوز اول راهی 😥

وای خدا کی میخان این فسقلیابزرگ شن😢قبلا میگففتم یکسالش بشه خوب میشه بدترشده بهترنشده

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم

تا تقریبا هجده ماهگی اینطورن بعدش خوب میشن اگه بدونی پسرم چیکار من میکرد گریت میگیره.الان واسه بچه دومم تقریبا دیگه آشنام

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

وای پسر منم ۱۰ ماهشه همینجوره.هر کاری که میخوام بکنم بهم میچسبه اگه هم بزارمش زمین جیغ و گریه میکنه و میاد دنبالم.خیلی کلافم کرده

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

همه بچه ها این دورانو دارن دختر منم یه زمانی میرفتم دستشویی پشت سرم میومد درو میکوبیدو گریه میکرد با اینکع باباش پیشش بود...بزرگتر بشن بهتر میشن

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔
2706