2733
2734
عنوان

دم تحویل چه دلم گرفته

551 بازدید | 55 پست

میرغضب که همش سرش تو گوشیشه

دخترمم خوابیده

منم اینجا جز شما کسی رو ندارم

دلمم گرفته برای همه ارزش قائله الا من

برای مادرش کادو خرید روز مادر برای باباش امشب کادوش رو برد داد برای روز زن بمن گفت۱۰۰میدم هیچی نداد

ازش سرد شدم کمبود محبت رو وجودم داد میزنه😏

به کی بگم دردمو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم می فهممت

برای شادشدن دلت “ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم “

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
2731

خوب منم شوهرم هیچ سالی روز زن برام کادونمیگیره تبریکم نمیگه عوضش من هرسال باپول پس اندازخودم هم برامامان خودم ومادرشوهرم هم روزمردبرابابای خودم وپدرشوهرم کادومیخرم.این که چیزی نیست بخوای براش خرص بخوری عزیزم

2740

عزیززززم دلتو ناراحت نکن گلم آخر ساله .داره ساله جدید میاد خونه تکونی کن دلتو

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
ای بابا چقد بد و سخت مردا همینن دیگه تا ارنج دستتو بکنی تو عسل گاز میگیرن حق داری هرکی جای شما ب ...

قهر نیستم فقط حالشو ندارم حتی گله کنم ازش تازگی فقط ساکتم نه غر میزنم نه دعوا نه گله

فقط سکوت 

روزام تو آشپزخونه و شبام تو گوشی

واقعا تو روح همشون 

من تحملم خیلی بالاس و سعی می کنم هیچوقت گریه نکنم، ولی امروز از دست بی درکیش دو ساعت بیشتر اشک ریختم😕

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

اومدیم مسافرت بعد تو خونه قدیمی مادربزرگم ایناییم حس میکنم جن داره!

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
قهر نیستم فقط حالشو ندارم حتی گله کنم ازش تازگی فقط ساکتم نه غر میزنم نه دعوا نه گله فقط سکوت  ...

سکوت کنیم بهتره ، ولی درک نباشه ببخشید یاسین تو گوش خر خوندنه، وگرنه کسی درک داشته باشه نیازی نیس بهش توضیح بدی خودش می فهمه

خوب منم شوهرم هیچ سالی روز زن برام کادونمیگیره تبریکم نمیگه عوضش من هرسال باپول پس اندازخودم هم برام ...

اگه کادو روز مرد بگیری براش بدون اینکه نگاش کنه پرت کنه اونور بگه خداد تومن دادی به این آشغال چه حالی میشی