2737
2734
عنوان

دم تحویل چه دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 55 پست
توام دزدکی به مامانت بده تا حداقل دلت خنک شه. منکه دزدکی کمکشون میکنم

الان يخورده پول تو خونه جمع كردم فردا عيدي بدم مامانم

جلو چشماش ميخوام بدم اتيشش ميزنم

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم از شوهراتون دلتون گرفته منم هرسال براشوهرم کادوتولد میخریدم دیدم برای من نمیخره البته شانس من همیشه دستش براتولدم تنگ میشد منم دیه امسال نخریدم اتفاقا هم تولدش بود هم روز مرد ول کنین بابا اگر بخدا توچیزای دیگه خوبن اصلا این فکرارو نکنین  براشونم چیزی نخرید بخدا انقدر گرونی شده !که مردا هم نمیفهمن دارن بازندگیشون چکار میکنن

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
2731
[QUOTE= 85104241 ]اینجام خلوت شده امشب دلگیره  خوشبحالتون[/QUOTE] منم عين تو هستم از سر شب تا ...

چرا آخه مشکل کم محلیش چیه؟

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!

شوهرمنم جلو تی وی درازکشیده..بچمم خوابه..منم میخوام بخوابم..سال تحویل کنار عزیزات دور سفره هفت سین بادل خوش قشنگه...کاش خونه مامانم بودم..باخواهرام کلی میخندیدیم🙁 بیخیال دیگ...... خواب درمونه واسه اینجورمواقع...تو هم بروبخواب صبح پامیشی یادت میره😉

برا ننه باباش داشت یه شاخه گلم برا من میخرید چی میشد

میدونی من حس میکنم اینا برمیگرده به تربیت خانواده ها!مثلا شاید بلد نبوده یا نمیخواسته یا نمیدونم خودتون شوهراتونو میشناسید باید مادرش بهش یاد آوری میکرد اون بلد نبوده تربیت کنه!!!!

2740

من خیلی وقتا که یهو شوهرم ناراحتم میکنه با حرفاش پیش خودم میگم از تربیت نادرست بوده شاید مادرو پدرش همینطوری بودن باهم ازش ناراحت میشم بعد که فروکش کرد عصبانیتم بهش میگم این کارت اشتباه بود و اینا تمام برمیگرده به تربیت!پس مراقبه رفتارت باش که خیلی زشته!