2733
2734
عنوان

دم تحویل چه دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 55 پست
شوهر من چی ماهی پلوی شب عیدمو نصف کرد برد داد به ننه ش ماهم دعوا کردیم شدیییید همین الانم دارم اشک م ...

خخ پس امروز کلی اشک ریخته شده، من ، شما ....

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
تنها که نیستی نترس ، قل اعوذ بخون و آیه الکرسی

نه تنها نیستم ولی خوابن همه بعدم باید برم تو حیاط شیر تانک رو ببندم میتررررسم

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من  و شوهرم قهر كرديم زده بيرون از خونه هنوز نيومده انقد نفرينش كردم و گريه كردم سردرد دارم تاپ ...

ای بابا ، انکار این مردا هوای بهار بهشون نمی سازه

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
2731
هیچی  کی سرشو ازتو گوشیش میاره بیرون که منو ببینه

ارومه پس

شوهره من وحشیه منتظره اینه بش بگم بالا چشت ابرویه

ولی فعلا ک گذاشته رفته و قهر کرده

باهاش صحبت کن

بهش بگو من از این کارت دلخور شدم

اروم و با لب خندون😉

جن کجا بود برو بخواب بابا

خونش خیلی قدیمیه!براهمین میترسم!بعدم واقعا بستن تانک آب کنار یه درخت بزرگو پر برگ واقعا ترس داره!!!!!!

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
2740

دم سال تحویله و دلم گرفته 

هر سال میگم امسال که عید بشه من حاملم 

و نمیشه 

پارسال این موقع ivf کرده بودم جوابش ۳ عید اومد و منفی شد

الان تو برنامه خندوانه پدر سدن رامبد رو تبریک میگن .مگه ما چیمون کمتره اونا تو این سن بچه دار شدن .خدایا من چیم کمتره .خسته شدم رفتم تو سال چهارم .دلم میخواد بمیرم ولی دیگه انتظار بچه دار شدن نکشم .

ای بابا ، انکار این مردا هوای بهار بهشون نمی سازه

بره گمشو اشغاله خسيس برا خانوادش خرج ميكنه حسابي ميده بهشون ب مامان من ميرسه ميخواد يه عيدي بده جونش در مياد

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
یکیو بیدار کن ترست چیه

بدو رفتمو اومدم !نمیدونم!چون خیلی قدیمیه وحشت کردم!

بره گمشو اشغاله خسيس برا خانوادش خرج ميكنه حسابي ميده بهشون ب مامان من ميرسه ميخواد يه عيدي بده جونش ...

توام دزدکی به مامانت بده تا حداقل دلت خنک شه. منکه دزدکی کمکشون میکنم

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
بره گمشو اشغاله خسيس برا خانوادش خرج ميكنه حسابي ميده بهشون ب مامان من ميرسه ميخواد يه عيدي بده جونش ...

خب چرا میذاری بده؟ولش کن!اینجوری بخواد بده! نده که بهتره!

[QUOTE=85104241]اینجام خلوت شده امشب دلگیره  خوشبحالتون[/QUOTE]

منم عين تو هستم از سر شب تا حالا ده بار بغض كردم ولى جلو خودم رو گرفتم خيلى از همسرم دلگيرم آخه خيلى كم محلى ميكنه به من انگار نه انگار منم هستم